Gjeni Makinat 

Hyundai Elantra

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Hyundai Elantra

  €2,500

  2005' Hyundai Elantra

  I skaduar3 Shkurt 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  Hyndai Elantra, 1.9 Dizel, kambio manuale, 5 Dyer, kondicioner, e sapo targuar, kolaudim, taksa, siguracion, deri ne 19 gusht 2019. 168000 km. disqe alumini,xhama elektrik. ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj