Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2018' Hyundai Elantra

€10,000
2018' Hyundai Elantra photo #1
2018' Hyundai Elantra photo #2
2018' Hyundai Elantra photo #3
2018' Hyundai Elantra photo #4
2018' Hyundai Elantra photo #5
2018' Hyundai Elantra photo #6
6 foto
Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Hyundai Elantra 1.6 benzin gas
167.000 km
Te gjitha sherbimet e bera dhe ne gjendje shume te mire.
Makina ndodhet ne Fier

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 21 Tetor 2023
Support Ukraine