Gjeni Makinat 

Hyundai

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €3,700

  2009' Hyundai Accent

  I skaduar3 Shkurt 2019, Tiranë

  Benzinë  Automatike  

  Shiter Hyundai Accent 1.6 benzin me kambio automatike me vaj jo rrobotike ne gjendje perfekte pee cdo lloj prove. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Hyundai Elantra

  €2,500

  2005' Hyundai Elantra

  I skaduar3 Shkurt 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  Hyndai Elantra, 1.9 Dizel, kambio manuale, 5 Dyer, kondicioner, e sapo targuar, kolaudim, taksa, siguracion, deri ne 19 gusht 2019. 168000 km. disqe alumini,xhama elektrik. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai I30

  €5,700

  2009' Hyundai I30

  I skaduar19 Janar 2019, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 118000 km  Mekanike  Gri 

  HYUNDAI i30 1.6 BENZIN,VITI 2009,KLIMATRONIK,AUX,USB,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA,ME LIBER SHERBIMESH 

  Shto te të preferuarat

 • 2016' Hyundai Accent

  €8,800

  2016' Hyundai Accent

  I skaduar23 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 25000 km  Automatike  

  SUPER OKAZION Hyundai Accent 1.6 nafte 2016 27.000 kilometra origjinale Kambio automatike 128kuaj fuqi 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Hyundai Sonata

  €7,700

  2014' Hyundai Sonata

  I skaduar22 Dhjetor 2018, Tiranë

  Benzinë 30000 km  Automatike  

  Hyundai sonata e vitit 2014 e verdhe perle Motorr 2.0 vetem me gaz nga fabrika Ne gjendje perfekte, 30.000 kilometra te vetat Kambio automatike, opsion ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Hyundai Santa FE

  €8,500

  2007' Hyundai Santa FE

  I skaduar10 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  E zezë 

  HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFTE KAMBIO AUTOMAT TRONIK SALLON LEKURE BEZHE. SEDILE ME NGROHJE. KLIMA TRONIK BIZONE. NAVI I MADH. AUX.BLUTOOTH. XHAMA TE ZI ORIGJINALE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Hyundai Sante Fe

  €1,500

  2000' Hyundai Sante Fe

  I skaduar29 Nëntor 2018, Krujë

  2500 cc, Naftë  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Hyundai Sante Fe

  €8,000

  2007' Hyundai Sante Fe

  I skaduar17 Nëntor 2018, Tiranë

  2188 cc, Naftë 197000 km  Automatike  Gri 

  HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFT,VITI 2007,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMA BIZONA, XHAMA ELEKTRIKE,PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE,SERDILJE LEKURE ME NGROHJE, SENSOR PARKIMI,PILOT AUTOMATIK,KOMANDA NE TIMON,ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,350

  2002' Hyundai Accent

  I skaduar7 Nëntor 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Hyundai Accent e vit prodhimit 2002 me benzine-gaz me motor1.4i (1341cc).Makina eshte me taksa te prera deri ne prill 2019.Mjeti eshte perdorur nga nje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Hyundai i10

  €3,500

  2011' Hyundai i10

  I skaduar4 Nëntor 2018, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 57022 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Hyndai i10 ne gjendje shume te mire. Me dogane dhe taksa te paguara. Me kondicioner dhe xhama elektrike dy te parat. Harxhon 7 litra ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj