Gjeni Makinat 

Hyundai

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €5,300

  2010' Hyundai I30

  I skaduar15 Prill 2019, Tiranë

  1396 cc, Benzinë 64000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Hyundai Getz

  €2,200

  2003' Hyundai Getz

  I skaduar12 Prill 2019, Durrës

  Benzinë 15000 km  Mekanike  

  Shitet Hyndaj Getz 1.3 benzin vitit 2003. ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike cemimi 2200€ dhe mundesi nderrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2016' Hyundai Accent

  €8,600

  2016' Hyundai Accent

  I skaduar10 Prill 2019, Tiranë

  Naftë 35000 km  Automatike  

  Hyundai Accent 1.6 Nafte 2016 Super Ekonomik, 4litra Per 100km Kamio Automatike 130 Kuaj Fuqi 31.000 kilometra te vetat Drita Mjegulle LED, Opsion ECO, Sensor ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Sante Fe

  Të diskutueshme

  2006' Hyundai Sante Fe

  I skaduar8 Prill 2019, Tiranë

  4000 cc, Naftë 145000 km  Automatike  Gri 

  Shitet Hyundai Santa Fe Viti: 2006 Ngjyra : Gri e Erret Kamio: Automat Motorri: 2.2 NAFTE 154 kuaj fuqi. KM: 145.000 Kilometra Reale me Liber ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Santa FE

  €4,600

  2006' Hyundai Santa FE

  I skaduar4 Prill 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  SHITET HYUNDAI SANTA FE.NAFTE MOTORI 2.0 crdi NDER MOTORRAT ME EKONOMIK 6 litra per 100 klm.motorr i tipit ri.TE GJITHA SHERBIMET E BERA 4 GOMAT ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Hyundai Santa FE

  €7,500

  2007' Hyundai Santa FE

  I skaduar27 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  

  Makina sa po ka ardh nga zvicra me letra te paguar ne gjendje perfekte me liber sherbime kilometra te garantuara 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Hyundai Santa FE

  €8,400

  2008' Hyundai Santa FE

  I skaduar24 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  

  Okazion.2.2naft2008full opsion.automatic+tronic.Me Taksa Gusht 2019.sapo targuar.targe vipi.makina Sapo Ardhe full opsion.full Servis.8.400Euro.me marveshje.0684562303. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Hyundai Grand Santa Fe

  €8,400

  2008' Hyundai Grand Santa Fe

  I skaduar24 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  

  Shitet Full Opsion.Full Servis.178.000Km Origjinale.4x4.Gri.2007-2008.I Sapo Ardhe .Targim I Ri.Ne Gjendje Super.Me Taksa Gusht 2019.8.400Euro.Okazion.Me Marveshje.0684562303 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Hyundai Getz

  €3,000

  2008' Hyundai Getz

  I skaduar21 Mars 2019, Tiranë

  1500 cc, Naftë 16300 km  Mekanike  Gri 

  Makina sapo targuar origjina makines zvicera goma te reja liber servisi, liber km 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Hyundai Sante Fe

  €21,000

  2015' Hyundai Sante Fe

  I skaduar15 Mars 2019, Tiranë

  4000 cc, Naftë 59000 km  Automatike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj