Gjeni Makinat 

Hyundai

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Hyundai Santa FE

  €7,300

  2007' Hyundai Santa FE

  I skaduar6 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2007, baxha xhami, klima, mbyllje qendrore, sallon lekure, ngrohje sedilesh, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Hyundai I30

  €4,900

  2010' Hyundai I30

  I skaduar24 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E kuqe 

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2010, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+usb+aux+ipad, xhama eklektrik, komanda ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai i10

  €3,100

  2009' Hyundai i10

  I skaduar12 Korrik 2019, Fier

  Benzinë 70000 km  Mekanike  E zezë 

  HYNDAI I 10 I SAPI ARDHU NGA ITALIA. ME DOGANE TE PAGUAR. MOTORI 1.1 BENXIN.VITI 2009. MUNDSI FINANCIMI DHE ME KESTE mujore 

  Shto te të preferuarat

 • €7,500

  2007' Hyundai Tucson

  I skaduar8 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 45000 km  Automatike  E zezë 

  AUTO 999 HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFTE 2007 Karburanti: NAFTE Ngjyra.....: E ZEZE Kamjo......: AUTOMAT Ftohja.....: Klima Fuqia KW..:103 (140PS) KM.........: 54.114 RADIO CDI USB AUX ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Santa FE

  €8,500

  2006' Hyundai Santa FE

  I skaduar8 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 100000 km  Automatike  E zezë 

  AUTO 999 HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFTE VITI 2006 Karburanti: NAFTE Ngjyra.....: E ZEZE Kamjo......: AUTOMAT Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 110 (150 PS) KM.........: 114134 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Santa FE

  €7,000

  2006' Hyundai Santa FE

  I skaduar5 Korrik 2019, Kavajë

  Naftë 180000 km  Mekanike  Gri 

  Mimbrema.Shes makine foristrade Hyndai Santa Fe. Viti 2006 me nafte me dokumenta Shqipetare.Foristrada eshte full optional... Kontakt 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai Matrix

  €8,000

  2009' Hyundai Matrix

  I skaduar29 Qershor 2019, Lezhë

  1600 cc, Benzinë 56000 km  Mekanike  Bronz 

  makina ne gjendje te perkryar,1.6,105 hp,goma te reja,serviset e kryera,cd player -aux, sendiljete paloshme,nderrohet, cmimi i diskutueshem, letrat e paguara, me kontaktoni ne email {censored} 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai Tucson

  €6,900

  2009' Hyundai Tucson

  I skaduar23 Qershor 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  E gjelbër 

  -KAMBIO AUTOMATIKE -MOTORR 2.0 NAFTE EKONOMIKE -CLIMA DIGITALE -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SESNOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE -AUTO PILOT -KOMPJUTER BORDI -NAVIGATOR KENWUD DVD/CD/WSB -SENSOR ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Hyundai Tucson

  €4,500

  2005' Hyundai Tucson

  I skaduar1 Qershor 2019, Elbasan

  2000 cc, Naftë 189514 km  Automatike  

  Makina është në gjendje të mirë. Disje alumini dhe gomat në gjendje shumë të mirë. Makina është përdorur nga një pronar i vetëm. Është 2.0 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Hyundai Getz

  €2,200

  2004' Hyundai Getz

  I skaduar29 Maj 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  shitet Hyndaj Getz 1.5 nafte vitit 2004 cemimi 2200€ dhe mundesi nderrimi 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj