Gjeni Makinat 

Hyundai

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Hyundai I30

  €5,500

  2010' Hyundai I30

  I skaduar2 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 140000 km  Automatike  

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 10-2010, kondicioner, xhama elektrik, mbyllje qendrore, dy celesa me pult, abs, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Hyundai Getz

  €2,400

  2002' Hyundai Getz

  I skaduar26 Shkurt 2019, Fier

  Benzinë 190000 km  Automatike  

  Shitet Hyndai Getz 1.4 Benzin Kambio Automat Xhama Elektrik Hapje Mbyllje Me Pult Makina Esht Ne Gjendje Shum Te Mire Mekanike Dhe Xhenerike Cmimi i ... 

  Shto te të preferuarat

 • €4,900

  2009' Hyundai I30

  I skaduar20 Shkurt 2019, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 118000 km  Mekanike  Gri 

  HYUNDAI i30 1.6 BENZIN,VITI 2009,KLIMATRONIK,AUX,USB,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA,ME LIBER SHERBIMESH 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai I30

  €5,100

  2009' Hyundai I30

  I skaduar5 Shkurt 2019, Tiranë

  Benzinë 110000 km  Mekanike  

  HYUNDAI i30 1.6 BENZIN,VITI 2009,KLIMATRONIK,AUX,USB,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA,ME LIBER SHERBIMESH 

  Shto te të preferuarat

 • €3,700

  2009' Hyundai Accent

  I skaduar3 Shkurt 2019, Tiranë

  Benzinë  Automatike  

  Shiter Hyundai Accent 1.6 benzin me kambio automatike me vaj jo rrobotike ne gjendje perfekte pee cdo lloj prove. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Hyundai Elantra

  €2,500

  2005' Hyundai Elantra

  I skaduar3 Shkurt 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  Hyndai Elantra, 1.9 Dizel, kambio manuale, 5 Dyer, kondicioner, e sapo targuar, kolaudim, taksa, siguracion, deri ne 19 gusht 2019. 168000 km. disqe alumini,xhama elektrik. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai I30

  €5,700

  2009' Hyundai I30

  I skaduar19 Janar 2019, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 118000 km  Mekanike  Gri 

  HYUNDAI i30 1.6 BENZIN,VITI 2009,KLIMATRONIK,AUX,USB,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA,ME LIBER SHERBIMESH 

  Shto te të preferuarat

 • 2016' Hyundai Accent

  €8,800

  2016' Hyundai Accent

  I skaduar23 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 25000 km  Automatike  

  SUPER OKAZION Hyundai Accent 1.6 nafte 2016 27.000 kilometra origjinale Kambio automatike 128kuaj fuqi 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Hyundai Sonata

  €7,700

  2014' Hyundai Sonata

  I skaduar22 Dhjetor 2018, Tiranë

  Benzinë 30000 km  Automatike  

  Hyundai sonata e vitit 2014 e verdhe perle Motorr 2.0 vetem me gaz nga fabrika Ne gjendje perfekte, 30.000 kilometra te vetat Kambio automatike, opsion ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Hyundai Santa FE

  €8,500

  2007' Hyundai Santa FE

  I skaduar10 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  E zezë 

  HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFTE KAMBIO AUTOMAT TRONIK SALLON LEKURE BEZHE. SEDILE ME NGROHJE. KLIMA TRONIK BIZONE. NAVI I MADH. AUX.BLUTOOTH. XHAMA TE ZI ORIGJINALE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj