Gjeni Makinat 

Hyundai

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2017' Hyundai Santa FE

  €25,000

  2017' Hyundai Santa FE

  I skaduar23 Tetor 2018, Tiranë

  Naftë 16700 km  Automatike  E bardhë 

  16700 KM No Damage - Exterior Interior in excellent condition Non Smoking Owner, Car purchased in Tirana at Hyundai Dealership, One Owner. 2.2 L Diesel ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Hyundai Sonata

  €7,700

  2014' Hyundai Sonata

  I skaduar26 Shtator 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 30000 km  Automatike  

  Hyundai sonata e vitit 2014 e verdhe perle Motorr 2.0 vetem me gaz nga fabrika Ne gjendje perfekte, 33.000 kilometra te vetat Kambio automatike, opsion ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Hyundai Terracan

  €5,300

  2005' Hyundai Terracan

  I skaduar8 Shtator 2018, Tiranë

  Naftë 100000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Okazion:shitet foristrad Hyundai terracan viti 2005 me naft,2.9 kubik,me vetem 100 mije km te bera me dokumenta shqiptare,ne gjendje te perkryer,mund ta kontrolloni ku te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Hyundai Sante Fe

  €7,300

  2007' Hyundai Sante Fe

  I skaduar8 Shtator 2018, Tiranë

  2200 cc, Naftë 193000 km  Automatike  Gri 

  HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFT,VITI 2007,KLIMA BI ZONA,SERDILE LEKURE ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE,ME 7 VENDE,SENSOR PARKIMI,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,XHAMA TE ZI NGA FABRIKA,XHAMA DHE PASQYRA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2016' Hyundai Sante Fe

  €27,000

  2016' Hyundai Sante Fe

  I skaduar20 Gusht 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 53000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Hyundai Santafe e viti 2016 motorr 2.2 nafte me 52.000 km origjinale te verifikueshme lehtesisht tek Hyundai. Makina ka çdo opsion te mundshem dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Hyundai Accent

  €1,700

  2003' Hyundai Accent

  I skaduar22 Korrik 2018, Elbasan

  4000 cc, Benzinë 138285 km  Mekanike  Gri 

  Me leje qarkullimi. Ne gusht i mbaron siguracioni. Me goma te ndryshume. 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Hyundai Atos

  €1,300

  2001' Hyundai Atos

  I skaduar4 Korrik 2018, Tiranë

  1000 cc, Benzinë 65000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Santa FE

  €7,700

  2006' Hyundai Santa FE

  I skaduar2 Korrik 2018, Fier

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Hyndai SantaFe 4X4. Me doganë të paguar. Viti 2006. Kambjo AUTOMATIK. Motor motor 2.2 Naftë. Euro 3. 241 mijë KM origjinale 100% garanci. Dopjo KLIMATRONIK ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Hyundai Coupe

  €1,700

  2000' Hyundai Coupe

  I skaduar31 Maj 2018, Korçë

  1600 cc, Benzinë 300000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Santa FE

  €7,400

  2006' Hyundai Santa FE

  I skaduar29 Maj 2018, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFT,VITI 2006,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMATRONIK BI ZONA,XHAMA TE ZI NGA FABRIKA,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,PILOT AUTOMATIK,GANXHE PER TERHEQJE,GOMA TE REJA,NE GJENDJE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj