Gjeni Makinat 

Hyundai Sonata

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2015' Hyundai Sonata

  €11,500

  2015' Hyundai Sonata

  I skaduar20 Nëntor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 35000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Hyundai Sonata (2015) ••• Viti i prodhimit: 2015 Karburanti: 2.0 Gaz LPG (e fabrikuar, punon vetem me gaz) Kambio: Automatike Kilometra: 39.000 KM Navigator ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Hyundai Sonata

  €11,000

  2015' Hyundai Sonata

  I skaduar20 Nëntor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 40000 km  Automatike  E zezë 

  Viti i prodhimit: 2015 Ngjyra: E Zeze Karburanti: 2.0 Gaz LPG (e fabrikuar, punon vetem me gaz) Kambio: Automatike Kilometra: 41.000 KM Navigator Android (porte ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Hyundai Sonata

  €3,000

  2005' Hyundai Sonata

  I skaduar7 Tetor 2019, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  

  Makina eshte full apsion. Clima kater xhamat eletrik, sallon meshine, gomat 80%, frenat e reja, motor 2000 gaz-benzin, letrat deri ne dhjetor. Makina shitet per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Hyundai Sonata

  €7,700

  2014' Hyundai Sonata

  I skaduar22 Dhjetor 2018, Tiranë

  Benzinë 30000 km  Automatike  

  Hyundai sonata e vitit 2014 e verdhe perle Motorr 2.0 vetem me gaz nga fabrika Ne gjendje perfekte, 30.000 kilometra te vetat Kambio automatike, opsion ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Hyundai Sonata

  €7,700

  2014' Hyundai Sonata

  I skaduar26 Shtator 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 30000 km  Automatike  

  Hyundai sonata e vitit 2014 e verdhe perle Motorr 2.0 vetem me gaz nga fabrika Ne gjendje perfekte, 33.000 kilometra te vetat Kambio automatike, opsion ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj