Gjeni Makinat 

Hyundai Lantra

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1999' Hyundai Lantra

  €1,300

  1999' Hyundai Lantra

  I skaduar27 Tetor 2017, Tiranë

  1600 cc, Naftë 180000 km  Mekanike  E kuqe 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,gomat e reja,bateria e re.5 porta,xhama pasqyra elektrike,kondicioner,kasetofon (usb,cd).Eshte shume ekonomike.Te gjitha sherbimet e kryera.Taksa dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Hyundai Lantra

  €12,000

  2012' Hyundai Lantra

  I skaduar9 Korrik 2017, Tiranë

  200 cc, Naftë 142000 km  Automatike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsyeje emigrimi ka rreth 1 muaj qe eshte e mbyllur ne garazh. Eshte me siguracion per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Hyundai Lantra

  €1,600

  1999' Hyundai Lantra

  I skaduar5 Qershor 2017, Tiranë

  1600 cc, Naftë 180000 km  Mekanike  E kuqe 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,gomat e reja,bateria e re.5 porta,xhama pasqyra elektrike,kondicioner,kasetofon (usb,cd),2 celesa.Eshte shume ekonomike.Te gjitha sherbimet e kryera.Taksa ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj