Gjeni Makinat 

Hyundai Trajet

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Hyundai Trajet

  €2,600

  2004' Hyundai Trajet

  I skaduar2 Mars 2018, Vlorë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Shitet Hyundai Trajet 6+1 vende ,viti 2004, 2.0nafte ,xhama te zinj origjinal, gjendje shume te mire motorike dhe estetike ,makina eshte me dokumenta te paguara ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj