Gjeni Makinat 

Hyundai i30

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Hyundai i30

  €4,600

  2010' Hyundai i30

  I skaduar1 Nëntor 2016, Sarandë

  1380 cc, Benzinë + LPG  Mekanike  

  Eshte ne gjendje te mire 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj