Gjeni Makinat 

Hyundai Santa FE

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Hyundai Santa FE

  €7,300

  2007' Hyundai Santa FE

  I skaduar6 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2007, baxha xhami, klima, mbyllje qendrore, sallon lekure, ngrohje sedilesh, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Santa FE

  €8,500

  2006' Hyundai Santa FE

  I skaduar8 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 100000 km  Automatike  E zezë 

  AUTO 999 HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFTE VITI 2006 Karburanti: NAFTE Ngjyra.....: E ZEZE Kamjo......: AUTOMAT Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 110 (150 PS) KM.........: 114134 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Santa FE

  €7,000

  2006' Hyundai Santa FE

  I skaduar5 Korrik 2019, Kavajë

  Naftë 180000 km  Mekanike  Gri 

  Mimbrema.Shes makine foristrade Hyndai Santa Fe. Viti 2006 me nafte me dokumenta Shqipetare.Foristrada eshte full optional... Kontakt 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Santa FE

  €4,600

  2006' Hyundai Santa FE

  I skaduar4 Prill 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  SHITET HYUNDAI SANTA FE.NAFTE MOTORI 2.0 crdi NDER MOTORRAT ME EKONOMIK 6 litra per 100 klm.motorr i tipit ri.TE GJITHA SHERBIMET E BERA 4 GOMAT ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Hyundai Santa FE

  €7,500

  2007' Hyundai Santa FE

  I skaduar27 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  

  Makina sa po ka ardh nga zvicra me letra te paguar ne gjendje perfekte me liber sherbime kilometra te garantuara 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Hyundai Santa FE

  €8,400

  2008' Hyundai Santa FE

  I skaduar24 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  

  Okazion.2.2naft2008full opsion.automatic+tronic.Me Taksa Gusht 2019.sapo targuar.targe vipi.makina Sapo Ardhe full opsion.full Servis.8.400Euro.me marveshje.0684562303. 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Hyundai Santa FE

  €8,500

  2007' Hyundai Santa FE

  I skaduar10 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  E zezë 

  HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFTE KAMBIO AUTOMAT TRONIK SALLON LEKURE BEZHE. SEDILE ME NGROHJE. KLIMA TRONIK BIZONE. NAVI I MADH. AUX.BLUTOOTH. XHAMA TE ZI ORIGJINALE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2017' Hyundai Santa FE

  €25,000

  2017' Hyundai Santa FE

  I skaduar23 Tetor 2018, Tiranë

  Naftë 16700 km  Automatike  E bardhë 

  16700 KM No Damage - Exterior Interior in excellent condition Non Smoking Owner, Car purchased in Tirana at Hyundai Dealership, One Owner. 2.2 L Diesel ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Santa FE

  €7,700

  2006' Hyundai Santa FE

  I skaduar2 Korrik 2018, Fier

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Hyndai SantaFe 4X4. Me doganë të paguar. Viti 2006. Kambjo AUTOMATIK. Motor motor 2.2 Naftë. Euro 3. 241 mijë KM origjinale 100% garanci. Dopjo KLIMATRONIK ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Santa FE

  €7,400

  2006' Hyundai Santa FE

  I skaduar29 Maj 2018, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFT,VITI 2006,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMATRONIK BI ZONA,XHAMA TE ZI NGA FABRIKA,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,PILOT AUTOMATIK,GANXHE PER TERHEQJE,GOMA TE REJA,NE GJENDJE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj