Hyundai Santa FE

2008' Hyundai Santa FE

€6,800

2008' Hyundai Santa FE

23 Dhjetor 2022, Kavajë

Naftë 200000 km  Automatike  Gri 

Okazion! Shitet Hyndai Santa Fe 2.2 CRDI 4X4 Diesel (5 Vendeshe)E SAPO ARDHUR me Dogane te Paguar!Viti 2008-226 Mije KM origjinale me liber sherbimi Garanci … 

Shto te të preferuarat
2008' Hyundai Santa FE

€6,500

2008' Hyundai Santa FE

17 Dhjetor 2022, Tiranë

Naftë 180000 km  Mekanike  E bardhë 

Motorr 2.2 Nafte Manuale Super gjendje 6900 Euro 

Shto te të preferuarat
2007' Hyundai Santa FE

€6,700

2007' Hyundai Santa FE

3 Dhjetor 2022, Gramsh

Naftë 190000 km  Automatike  Gri 

HYUNDAI SANTA FE NE GJENDJE SHUME TE MIRE,KAMBIO AUTOMATIKE,MOTORR 2.2 NAFTE , VITI 2007. MAKINA KA 4 VJET NE SHQIPERI E PERDORUR NGA NJE PERSON … 

Shto te të preferuarat
2004' Hyundai Santa FE

€3,200

2004' Hyundai Santa FE

17 Nëntor 2022, Tiranë

Naftë 200000 km  Automatike  Gri 

Hyundai Santa Fe 

Shto te të preferuarat
2008' Hyundai Santa FE

€7,200

2008' Hyundai Santa FE

I skaduar1 Nëntor 2022, Tiranë

Naftë 170000 km  Automatike  Gri 

~~Hyundai Santafe ~~ 

Shto te të preferuarat
2007' Hyundai Santa FE

€6,500

2007' Hyundai Santa FE

I skaduar1 Gusht 2022, Vlorë

2200 cc, Naftë 250000 km  Automatike  E zezë metalik 

Hyundai Santa Fe 4x4 Viti 2007 Automatike 2.2 nafte Konsumi 6 lit/100 km jashte qytetit 7.3 lit/100 km i kombinuar Euro 4 Komanda ne timon … 

Shto te të preferuarat
2013' Hyundai Santa FE

€11,800

2013' Hyundai Santa FE

I skaduar24 Korrik 2022, Tiranë

Benzinë 130000 km  Automatike  Gri 

OKAZION.Hyundai Santa Fe, Viti 2013, motorr 2.4 benzin ( behet me gaz 100%) vaj filtra, ferrota, tambure, bateri e re. Makina ka kamjo automat, sediljet … 

Shto te të preferuarat
2013' Hyundai Santa FE

€12,800

2013' Hyundai Santa FE

I skaduar24 Korrik 2022, Tiranë

Benzinë  Automatike  E gjelbër 

Shitet Hyundai Santa Fe, Viti 2013, ngjyre jeshile erret shum e vecante, motorr 2.4 benzin ( behet me gaz 100%) konsumi mesatar 8.7 litra bezin, … 

Shto te të preferuarat
2003' Hyundai Santa FE

€3,500

2003' Hyundai Santa FE

I skaduar20 Korrik 2022, Shkodër

Naftë 250000 km  Mekanike  E zezë 

Shitet HYUNDAY SANTA FE makina është ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike është shume e mbajtur nga mrenda dhe nga jashtë, është me … 

Shto te të preferuarat
2012' Hyundai Santa FE

€9,700

2012' Hyundai Santa FE

I skaduar20 Qershor 2022, Tiranë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 180000 km  Automatike  Blu 

SHITET.HYUNDAI SANTAFE.2.4BENZIN GAZ.2012.BLU.182.000 KM.ORIGJINALE ME GARANCI.E SAPO ARDHE NGA KANDAJA.AUTOMAT TRONIC.FULL FULL OPSION.FULL SERVIS.GATI PER CDO LLOJE PROVE.NUK JAME TREGTAR .INFO.0685400707... 9.700 EURO I DISKUTUESHEM.TIRANE. 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine