Gjeni Makinat 

Hyundai Matrix

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Hyundai Matrix

  €2,200

  2004' Hyundai Matrix

  I skaduar26 Shtator 2019, Lezhë

  Naftë 10000 km  Mekanike  

  Shitet hyndai Matrix 1.5 nafte 3 pistona e 2004 shum makin ekinomike Makina eshte e sapo targuar ne gjendje perfekte me 180 mij km origjinale ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai Matrix

  €2,900

  2009' Hyundai Matrix

  I skaduar12 Shtator 2019, Durrës

  Naftë 110000 km  Mekanike  

  Hyndai Matri viti 2009 1.5 nafte Ne gjendje shum te mire 113.000 km e sapoardhur nga italia me dogan te paguar. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai Matrix

  €8,000

  2009' Hyundai Matrix

  I skaduar29 Qershor 2019, Lezhë

  1600 cc, Benzinë 56000 km  Mekanike  Bronz 

  makina ne gjendje te perkryar,1.6,105 hp,goma te reja,serviset e kryera,cd player -aux, sendiljete paloshme,nderrohet, cmimi i diskutueshem, letrat e paguara, me kontaktoni ne email {censored} 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Hyundai Matrix

  €2,100

  2004' Hyundai Matrix

  I skaduar8 Tetor 2017, Tiranë

  3000 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  4+1.Me dogane te paguar. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Hyundai Matrix

  €2,500

  2003' Hyundai Matrix

  I skaduar22 Janar 2017, Elbasan

  1600 cc, Naftë 198000 km  Mekanike  Blu 

  Eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Makine ekonomike e pershtatshme per familiare. Makina eshte e mbajtur,nuk ka kalbezime apo rrjedhje ne motor. ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj