Gjeni Makinat 

Mazda

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Mazda Mazda5

  €2,500

  2007' Mazda Mazda5

  18 Janar 2020, Korçë

  Naftë 170000 km  Mekanike  E zezë 

  Mazda 5 6+1 ne gjendje te mire, sherbimet vaj fitera te sapo nderuara, 4 goma dimerore te reja. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mazda 3

  €3,300

  2004' Mazda 3

  15 Janar 2020, Tiranë

  Benzinë 130000 km  Automatike  

  MAZDA 3 1.6 BENZINE,VITI 2004,KAMBJO AUTOMATIKE,KONDICIONER,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME LIBER SHERBIMESH,ME GANXHE MBRAPA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,e pershtatshme 100% ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mazda CX-7

  €7,700

  2012' Mazda CX-7

  5 Janar 2020, Tiranë

  Benzinë 130000 km  Automatike  E zezë 

  Mazda CX7 , Kambio Automatike, KAMERA, Pasqyrat me 3 kendesha sinjalizues kur dikush po ju parakalon, Baxha, Chama te Zi Origjinal, E sapo ardhur, me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mazda 5

  €3,500

  2006' Mazda 5

  21 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Motorri: 2.0 Nafte Kambio Manuale Klima Radio Cd Mp3 Disqe Alimini 7 Vende Ekrane tek mbeshteteset e kokes Ngjyre metalike Km origjinal 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mazda 6

  €3,000

  2004' Mazda 6

  I skaduar27 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  SHITET MAZDA 6 ... VITI 2004 ... KAMBIO MANUALE ... NAFTE 2.0 ... XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ... TAPICERI LEKURE+COPE ... DVD/NAVIGATOR ... KONDICIONER FUNKSIONAL ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mazda 5

  €6,900

  2013' Mazda 5

  I skaduar26 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  E bardhë 

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, 6+1 vende, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2013, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mazda Mazda5

  €4,000

  2007' Mazda Mazda5

  I skaduar23 Tetor 2019, Elbasan

  Naftë 10000 km  Mekanike  E zezë 

  MAZDA 5 viti 2007 klima 1.9nafte 7 vende e sapo ardhur nga italija shum e mbajtur si makine opsjonet e makines klima pasqyra levizse xhama ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mazda 2

  €2,500

  2007' Mazda 2

  I skaduar8 Tetor 2019, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 175000 km  Automatike  E kuqe 

  Shitet Mazda2 Automatike Tronic, 1,4 Benzine viti 2007, letrat deri ne korrik 2020. Te gjitha sherbimet e bera, Air conditioner, CD komanda ne timon. Ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mazda 2

  €2,500

  2007' Mazda 2

  I skaduar1 Tetor 2019, Tiranë

  Benzinë 175000 km  Robotike  E kuqe 

  Shitet Mazda2 Automatike Tronic, 1,4 Benzine viti 2007, letrat deri ne korrik 2020. Te gjitha sherbimet e bera, Air conditioner, CD komanda ne timon. Ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mazda B Series

  €5,800

  2006' Mazda B Series

  I skaduar18 Gusht 2019, Fier

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  OKAZION,,,,OKAZION,,,,OKAZION,,,Makina eshte e mir dhe punon ne menyr te shkelqyer makina eshte e gatxhme percdo prov dhe kontroll makina ka 1,5 gabine dhe 4 vende ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj