Gjeni Makinat 

Mazda CX-5

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2014' Mazda CX-5

  €15,000

  2014' Mazda CX-5

  I skaduar2 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 35000 km  Mekanike  

  MAZDA CX-5 VITI 2014 KM 39.000 MANUAL 2.0 BENZIN I SAPOTARGUAR 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj