Gjeni Makinat 

Mazda 5

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Mazda 5

  €3,100

  2007' Mazda 5

  11 Prill 2020, Durrës

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  Numri i kontaktit 0686253126 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mazda 5

  €3,800

  2009' Mazda 5

  2 Mars 2020, Fier

  Naftë 140000 km  Mekanike  

  Cmimi 3800 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mazda 5

  €3,500

  2006' Mazda 5

  I skaduar21 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Motorri: 2.0 Nafte Kambio Manuale Klima Radio Cd Mp3 Disqe Alimini 7 Vende Ekrane tek mbeshteteset e kokes Ngjyre metalike Km origjinal 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mazda 5

  €6,900

  2013' Mazda 5

  I skaduar26 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  E bardhë 

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, 6+1 vende, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2013, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda 5

  €6,000

  2008' Mazda 5

  I skaduar10 Maj 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 168000 km  Mekanike  E zezë 

  FULL Opsion, e prodhuar ne gjermani e blere ne Belgjike, e sapo ardhur me dogane te paguar. 7 vendeshe , (mund ta regjistosh edhe 4 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mazda 5

  €4,700

  2007' Mazda 5

  I skaduar18 Nëntor 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 172000 km  Mekanike  Blu 

  Makina ka ardhe ne dhjetor te vitit 2016 dhe eshte ne gjendje te mire dhe I ka dokumentat te paguara deri ne janar .Ka 7 ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj