Gjeni Makinat 

Mazda 3

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Mazda 3

  €2,500

  2004' Mazda 3

  I skaduar31 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë  Mekanike  E kuqe 

  Me impiant gazi ,, impiant muzike 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda 3

  €3,200

  2008' Mazda 3

  I skaduar12 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 60000 km  Mekanike  

  Shes Mazda 3. 2.0 benzin viti 2008 I servisuar komplet Goma te veres pothuaj se te reja hankok Goma te dimrit pothuaj se te reja ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mazda 3

  €3,400

  2005' Mazda 3

  I skaduar23 Janar 2019, Durrës

  1600 cc, Naftë 167000 km  Mekanike  Blu 

  Mazda 3 me naft 1.6 cc viti 2005 me dogane te paguar kater goma te reja me dy celsa me klima 167000 km komanda ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mazda 3

  €3,500

  2005' Mazda 3

  I skaduar10 Janar 2019, Durrës

  1600 cc, Naftë  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • €2,950

  2005' Mazda 3

  I skaduar7 Janar 2019, Fier

  Benzinë 250000 km  Mekanike  E zezë 

  Mazda 3 Me doganë të paguar. Viti 2005. Motor 1.6 benzinë. 268 mijë KM origjinale 100% GARANCI. Kambjo manuale. Klimatronik. Radio CD. Komanda në timon. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda 3

  €3,400

  2008' Mazda 3

  I skaduar16 Qershor 2018, Tiranë

  1600 cc, Naftë 165200 km  Mekanike  Gri 

  ESHTE KALUADUAR NE MAJ 2018. NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda 3

  €5,000

  2008' Mazda 3

  I skaduar1 Shtator 2017, Shkodër

  Naftë 110000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet makina tip Mazda 3 e vitit 2003 e ardhur nga greqia ne gjendje perfekte...makina ka 126mije km te bera dhe eshte ne gjendje te ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj