Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2004' Mazda 3

€2,600
2004 Mazda 3 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Shitet mazda3 viti2004 e sapoardhur nga Gjermania ,letra dhe taksa te paguara deri ne shtator2022,kolaudimi shtator 2023..,motorri 1.6benzine (i pershtatshem per impiant gazi me vler 300€.Gjendja motorrike dhe Xhenerike shume e mir ,xhama te erret me certifikat 5vjecare ..2celsa ,sensor parkimi .

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 13 Shtator 2021