Find Cars 

Mazda 3

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2004' Mazda 3

  €2,500

  2004' Mazda 3

  Expired31 March 2019, Tirane

  Petrol  Manual  Red 

  Me impiant gazi ,, impiant muzike 

  Bookmark This

 • 2008' Mazda 3

  €3,200

  2008' Mazda 3

  Expired12 March 2019, Tirane

  Petrol 60000 km  Manual  

  Shes Mazda 3. 2.0 benzin viti 2008 I servisuar komplet Goma te veres pothuaj se te reja hankok Goma te dimrit pothuaj se te reja ... 

  Bookmark This

 • 2005' Mazda 3

  €3,400

  2005' Mazda 3

  Expired23 January 2019, Durres

  1600 cc, Diesel 167000 km  Manual  Blue 

  Mazda 3 me naft 1.6 cc viti 2005 me dogane te paguar kater goma te reja me dy celsa me klima 167000 km komanda ne ... 

  Bookmark This

 • 2005' Mazda 3

  €3,500

  2005' Mazda 3

  Expired10 January 2019, Durres

  1600 cc, Diesel  Manual  Black 

   

  Bookmark This

 • €2,950

  2005' Mazda 3

  Expired7 January 2019, Fier

  Petrol 250000 km  Manual  Black 

  Mazda 3 Me doganë të paguar. Viti 2005. Motor 1.6 benzinë. 268 mijë KM origjinale 100% GARANCI. Kambjo manuale. Klimatronik. Radio CD. Komanda në timon. ... 

  Bookmark This

 • 2008' Mazda 3

  €3,400

  2008' Mazda 3

  Expired16 June 2018, Tirane

  1600 cc, Diesel 165200 km  Manual  Grey 

  ESHTE KALUADUAR NE MAJ 2018. NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE. 

  Bookmark This

 • 2008' Mazda 3

  €5,000

  2008' Mazda 3

  Expired1 September 2017, Shkoder

  Diesel 110000 km  Manual  Black 

  Shitet makina tip Mazda 3 e vitit 2003 e ardhur nga greqia ne gjendje perfekte...makina ka 126mije km te bera dhe eshte ne gjendje te ... 

  Bookmark This

Sell Your Car