Find Cars 

Mazda 3

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2006' Mazda 3

  €3,500

  2006' Mazda 3

  12 June 2020, Tirane

  1600 cc, Diesel 21000 km  Manual  Black 

  Makina esht ne gjendje shum te mir si nga e përdorur jasht shtetit 

  Bookmark This

 • 2005' Mazda 3

  €2,500

  2005' Mazda 3

  23 April 2020, Tirane

  1600 cc, Diesel 170000 km  Manual  Grey 

  Shitet makine Mazda 3, viti prodhimit 2005! Me te gjithe dumentacionin e rregullt dhe siguracione! Makina eshte ne gjendje shume te mire! 

  Bookmark This

 • 2002' Mazda 3

  €1,250

  2002' Mazda 3

  Expired25 March 2020, Tirane

  LPG 70000 km  Manual  

  me letra per nji vit kondicioner abs Aibag Xhama elektrik disqe alumini goma te reja akull tapiceri super e paster kseno kamer parkimine super gjendje ... 

  Bookmark This

 • 2010' Mazda 3

  €3,500

  2010' Mazda 3

  Expired29 February 2020, Fier

  Diesel 150000 km  Manual  

  Cmimi 3500 euro 

  Bookmark This

 • 2004' Mazda 3

  €3,300

  2004' Mazda 3

  Expired15 January 2020, Tirane

  Petrol 130000 km  Automatic  

  MAZDA 3 1.6 BENZINE,VITI 2004,KAMBJO AUTOMATIKE,KONDICIONER,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME LIBER SHERBIMESH,ME GANXHE MBRAPA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,e pershtatshme 100% ... 

  Bookmark This

 • 2004' Mazda 3

  €2,500

  2004' Mazda 3

  Expired31 March 2019, Tirane

  Petrol  Manual  Red 

  Me impiant gazi ,, impiant muzike 

  Bookmark This

 • 2008' Mazda 3

  €3,200

  2008' Mazda 3

  Expired12 March 2019, Tirane

  Petrol 60000 km  Manual  

  Shes Mazda 3. 2.0 benzin viti 2008 I servisuar komplet Goma te veres pothuaj se te reja hankok Goma te dimrit pothuaj se te reja ... 

  Bookmark This

 • 2005' Mazda 3

  €3,400

  2005' Mazda 3

  Expired23 January 2019, Durres

  1600 cc, Diesel 167000 km  Manual  Blue 

  Mazda 3 me naft 1.6 cc viti 2005 me dogane te paguar kater goma te reja me dy celsa me klima 167000 km komanda ne ... 

  Bookmark This

 • 2005' Mazda 3

  €3,500

  2005' Mazda 3

  Expired10 January 2019, Durres

  1600 cc, Diesel  Manual  Black 

   

  Bookmark This

 • €2,950

  2005' Mazda 3

  Expired7 January 2019, Fier

  Petrol 250000 km  Manual  Black 

  Mazda 3 Me doganë të paguar. Viti 2005. Motor 1.6 benzinë. 268 mijë KM origjinale 100% GARANCI. Kambjo manuale. Klimatronik. Radio CD. Komanda në timon. ... 

  Bookmark This

Sell Your Car