Find Cars 

Mazda

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2006' Mazda 6

  €4,100

  2006' Mazda 6

  25 April 2020, Tirane

  2000 cc, Petrol 119323 km  Automatic  Blue 

  Mazda 6 Automat 2006 benzin +gaz 2.0 ,me clima bi zona KOMANDA ne TIMON drita kseno, sedilje me ngrohje,full options 0682286019 

  Bookmark This

 • 2005' Mazda 3

  €2,500

  2005' Mazda 3

  23 April 2020, Tirane

  1600 cc, Diesel 170000 km  Manual  Grey 

  Shitet makine Mazda 3, viti prodhimit 2005! Me te gjithe dumentacionin e rregullt dhe siguracione! Makina eshte ne gjendje shume te mire! 

  Bookmark This

 • 2007' Mazda 5

  €3,100

  2007' Mazda 5

  11 April 2020, Durres

  Diesel 20000 km  Manual  

  Numri i kontaktit 0686253126 

  Bookmark This

 • 2002' Mazda 3

  €1,250

  2002' Mazda 3

  25 March 2020, Tirane

  LPG 70000 km  Manual  

  me letra per nji vit kondicioner abs Aibag Xhama elektrik disqe alumini goma te reja akull tapiceri super e paster kseno kamer parkimine super gjendje ... 

  Bookmark This

 • 2014' Mazda CX-7

  €17,000

  2014' Mazda CX-7

  8 March 2020, Tirane

  2200 cc, Diesel 133000 km  Manual  Black 

   

  Bookmark This

 • 2009' Mazda 5

  €3,800

  2009' Mazda 5

  2 March 2020, Fier

  Diesel 140000 km  Manual  

  Cmimi 3800 euro 

  Bookmark This

 • 2010' Mazda 3

  €3,500

  2010' Mazda 3

  29 February 2020, Fier

  Diesel 150000 km  Manual  

  Cmimi 3500 euro 

  Bookmark This

 • 2007' Mazda Mazda5

  €2,500

  2007' Mazda Mazda5

  Expired18 January 2020, Korce

  Diesel 170000 km  Manual  Black 

  Mazda 5 6+1 ne gjendje te mire, sherbimet vaj fitera te sapo nderuara, 4 goma dimerore te reja. 

  Bookmark This

 • 2004' Mazda 3

  €3,300

  2004' Mazda 3

  Expired15 January 2020, Tirane

  Petrol 130000 km  Automatic  

  MAZDA 3 1.6 BENZINE,VITI 2004,KAMBJO AUTOMATIKE,KONDICIONER,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME LIBER SHERBIMESH,ME GANXHE MBRAPA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,e pershtatshme 100% ... 

  Bookmark This

 • 2012' Mazda CX-7

  €7,700

  2012' Mazda CX-7

  Expired5 January 2020, Tirane

  Petrol 130000 km  Automatic  Black 

  Mazda CX7 , Kambio Automatike, KAMERA, Pasqyrat me 3 kendesha sinjalizues kur dikush po ju parakalon, Baxha, Chama te Zi Origjinal, E sapo ardhur, me ... 

  Bookmark This

Sell Your Car