Find Cars 

Mazda

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2007' Mazda 2

  €2,500

  2007' Mazda 2

  8 October 2019, Tirane

  1400 cc, Petrol 175000 km  Automatic  Red 

  Shitet Mazda2 Automatike Tronic, 1,4 Benzine viti 2007, letrat deri ne korrik 2020. Te gjitha sherbimet e bera, Air conditioner, CD komanda ne timon. Ne ... 

  Bookmark This

 • 2007' Mazda 2

  €2,500

  2007' Mazda 2

  1 October 2019, Tirane

  Petrol 175000 km  Robotic  Red 

  Shitet Mazda2 Automatike Tronic, 1,4 Benzine viti 2007, letrat deri ne korrik 2020. Te gjitha sherbimet e bera, Air conditioner, CD komanda ne timon. Ne ... 

  Bookmark This

 • 2006' Mazda B Series

  €5,800

  2006' Mazda B Series

  18 August 2019, Fier

  Diesel 180000 km  Manual  

  OKAZION,,,,OKAZION,,,,OKAZION,,,Makina eshte e mir dhe punon ne menyr te shkelqyer makina eshte e gatxhme percdo prov dhe kontroll makina ka 1,5 gabine dhe 4 vende ... 

  Bookmark This

 • 2007' Mazda B Series

  €6,000

  2007' Mazda B Series

  17 August 2019, Fier

  Diesel 170000 km  Manual  Red 

  Makina eshte me karroceri te gjat,tekgabin 2 porta 4x4 me dogan makina eshte ne gjendje shum te mir 

  Bookmark This

 • 2007' Mazda BT-50

  €6,700

  2007' Mazda BT-50

  17 August 2019, Fier

  Diesel 140000 km  Manual  

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhinjerike.Me 148000 km te vetat qe nga fabrika e deri tani.Makina sapo ka ardhur ne shqiperi.E gatshme ... 

  Bookmark This

 • 2002' Mazda B2500

  €9,000

  2002' Mazda B2500

  9 August 2019, Tirane

  4000 cc, Diesel 250000 km  Manual  

  Shitet Mazda Serie B2500 me 250.000 Km origjinale.Vaj filtra te sapo nderuara dhe goma te reja te tipit C per peshe. Ne gjendje shume te ... 

  Bookmark This

 • 2007' Mazda 6

  €3,800

  2007' Mazda 6

  6 August 2019, Tirane

  Diesel 200000 km  Manual  Blue 

  MAZDA 6 2.0 NAFTE VITI 2007 NGJRE BLU ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER . 

  Bookmark This

 • 2010' Mazda 6

  €5,700

  2010' Mazda 6

  31 July 2019, Tirane

  Diesel 160000 km  Manual  Black 

  Mazda 6 sport 2.2 NAFT 2010 Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje ... 

  Bookmark This

 • 2003' Mazda 6

  €2,900

  2003' Mazda 6

  Expired14 May 2019, Tirane

  LPG 200000 km  Manual  

  Shitet mazda 6 portobagazh, viti 2003, motorr 2.0 benzine plus gaz i shenuar ne leje, klima, airbag, abs, srs, mbyllje qendrore, audio cd, kamera parkimi, ... 

  Bookmark This

 • 2000' Mazda 323

  €1,100

  2000' Mazda 323

  Expired29 April 2019, Tirane

  Diesel 200000 km  Manual  Green 

  Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mos perdorimi me sherbime te bera goma te reja te sapo vena . Me kondicioner 

  Bookmark This

Sell Your Car