Gjeni Makinat 

Mazda B2500

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Mazda B2500

  €9,000

  2002' Mazda B2500

  I skaduar9 Gusht 2019, Tiranë

  4000 cc, Naftë 250000 km  Mekanike  

  Shitet Mazda Serie B2500 me 250.000 Km origjinale.Vaj filtra te sapo nderuara dhe goma te reja te tipit C per peshe. Ne gjendje shume te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mazda B2500

  €6,200

  2003' Mazda B2500

  I skaduar6 Korrik 2017, Berat

  2500 cc, Naftë 230000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje perfekte me 4 goma te reja dhe me dogan te paguar. Cmimi 6200 euro i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj