Gjeni Makinat 

Mazda MX-6

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Mazda MX-6

  €3,100

  2006' Mazda MX-6

  I skaduar20 Nëntor 2018, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Mazda super gjendje, viti 2006 motorr 200 naft super ekonmik,, 225000 KM. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj