Gjeni Makinat 

Mazda

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Mazda 2

  €3,200

  2004' Mazda 2

  I skaduar23 Shtator 2018, Durrës

  1400 cc, Naftë 112313 km  Automatike  Gri 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE .TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU MAKINAVE SHENAVLASH DURRES...SHITET ME FATURE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mazda 6

  €7,500

  2010' Mazda 6

  I skaduar18 Shtator 2018, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  MAZDA 6 2.2 CD SKY-D SPORTLINE INDIVIDUAL BOSE -EURO 5 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 2010 ( 1 PRONAR GJERMAN) -Seria SPORTLINE INDIVIDUAL -163000 KM ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mazda B Series

  €4,200

  2002' Mazda B Series

  I skaduar16 Qershor 2018, Fier

  Naftë 160000 km  Mekanike  E bardhë 

  ,,,,Shitet mazda b 2500 4x2 ne gjendje shum te mire teknike dhe mekanike me 2 porta dhe vende mbrapa me Dogan persona cdo sqarim neper ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda 3

  €3,400

  2008' Mazda 3

  I skaduar16 Qershor 2018, Tiranë

  1600 cc, Naftë 165200 km  Mekanike  Gri 

  ESHTE KALUADUAR NE MAJ 2018. NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mazda 6

  €3,900

  2003' Mazda 6

  I skaduar11 Qershor 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Automatike  

  MAZDA 6,2.0 BENZINE GAZ,VITI 2003,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMA,SEDILE KAMOSH,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,HAPJE MBYLLJE ME PULT,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,DISQE ALUMINI,GOMA 80%,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,10 muaj e perdorur ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda 2

  €3,400

  2008' Mazda 2

  I skaduar10 Qershor 2018, Tiranë

  Benzinë 160000 km  Mekanike  

  MAZDA 2 1.3 BENZINE,VITI I 12 2008,KOMDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME MBYLLJE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,DISQE ALUMINI,GOMA TE REJA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,E SAPO ARDHUR NGA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda 5

  €6,000

  2008' Mazda 5

  I skaduar10 Maj 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 168000 km  Mekanike  E zezë 

  FULL Opsion, e prodhuar ne gjermani e blere ne Belgjike, e sapo ardhur me dogane te paguar. 7 vendeshe , (mund ta regjistosh edhe 4 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mazda 6

  €3,500

  2003' Mazda 6

  I skaduar24 Prill 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 210000 km  Mekanike  Gri 

  Mazda 6 nafte motorr 2000 cc nafte makina eshte ne gjendje shume te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda CX-7

  €9,800

  2008' Mazda CX-7

  I skaduar5 Prill 2018, Tiranë

  2300 cc, Benzinë 135000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte shum e mbajtur nga ana xhenerike gjithashtu edhe tapiceria(me liber sherbimesh). Impianti i gazit LOVATO montuar tek distribuc Lovatos ne Sukth me 2 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mazda 2

  €3,280

  2005' Mazda 2

  I skaduar4 Prill 2018, Elbasan

  Benzinë 100000 km  Automatike  Blu 

  Shitet mazda 2 viti 2005motorr 1.4 benzine vetem me 103 mij km origjinale gje te cilen e verteton dhe libri i sherbimeve makina eshte gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj