Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mazda CX-7

€6,100
4 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Ne gjendje shume te mire mekanike. Sedilje lekure para (me ngrohje). Me sunroof. Goma ne gjendje te mire (plus gome rezerve). Touchscreen ekran me android auto,navigator,karikator 6 cd. Start stop,kamera ne indietro,cruise control.Hapje mbyllje me buton të dy dorezat e para edhe te bagazhi duke pasur çelsin në xhep.Xhamat e prapme te zinj origjinale të prodhuara nga fabrika me numër te afishuar te xhami.
Letrat te paguara deri ne tetor 2023.Dhe kolaudimi ne 2024.Impianti "Prins" me e mira.Vaj dhe
filtra ne total dhe vaj kamio te sapo nderruara me liber sherbimi.Eshte ekonomike.
6100 i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Mars 2023
Support Ukraine