Gjeni Makinat 

Mazda CX-7

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2014' Mazda CX-7

  €17,000

  2014' Mazda CX-7

  8 Mars 2020, Tiranë

  2200 cc, Naftë 133000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mazda CX-7

  €7,700

  2012' Mazda CX-7

  I skaduar5 Janar 2020, Tiranë

  Benzinë 130000 km  Automatike  E zezë 

  Mazda CX7 , Kambio Automatike, KAMERA, Pasqyrat me 3 kendesha sinjalizues kur dikush po ju parakalon, Baxha, Chama te Zi Origjinal, E sapo ardhur, me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda CX-7

  €9,800

  2008' Mazda CX-7

  I skaduar5 Prill 2018, Tiranë

  2300 cc, Benzinë 135000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte shum e mbajtur nga ana xhenerike gjithashtu edhe tapiceria(me liber sherbimesh). Impianti i gazit LOVATO montuar tek distribuc Lovatos ne Sukth me 2 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mazda CX-7

  €13,000

  2009' Mazda CX-7

  I skaduar7 Mars 2017, Elbasan

  2300 cc, Benzinë 44000 km  Mekanike  E zezë 

  E MBAJTUR NE GARAZE, E PERDORUR NE GRECI, PA ASNJE GERVISHTJE. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj