Gjeni Makinat 

Mazda

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Mazda 6

  €3,800

  2007' Mazda 6

  I skaduar6 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  Blu 

  MAZDA 6 2.0 NAFTE VITI 2007 NGJRE BLU ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER . 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mazda 6

  €5,700

  2010' Mazda 6

  I skaduar31 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Mazda 6 sport 2.2 NAFT 2010 Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mazda 6

  €2,900

  2003' Mazda 6

  I skaduar14 Maj 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  

  Shitet mazda 6 portobagazh, viti 2003, motorr 2.0 benzine plus gaz i shenuar ne leje, klima, airbag, abs, srs, mbyllje qendrore, audio cd, kamera parkimi, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mazda 323

  €1,100

  2000' Mazda 323

  I skaduar29 Prill 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mos perdorimi me sherbime te bera goma te reja te sapo vena . Me kondicioner 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mazda 6

  €3,400

  2003' Mazda 6

  I skaduar27 Prill 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  MAZDA 6 NAFTE 2, 0 NAFTE gjendje shume te mire teknike e xhenerike me letra deri ne gusht cmimi i diskutueshem per me shume kontakto ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1991' Mazda Model Tjetër

  €1,000

  1991' Mazda Model Tjetër

  I skaduar27 Prill 2019, Tiranë

  Benzinë 20000 km  Mekanike  E gjelbër 

  shitet ne gjendje shume te mire pune 1.6 benzin me impjant gazi me dokumenta te paguara deri ne fund te vitit. makina esht e shenuar ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda 2

  €3,800

  2008' Mazda 2

  I skaduar25 Prill 2019, Kavajë

  Naftë 140000 km  Mekanike  

  Shitet mazda 2 1.4 nafte 2008 euro 4 me dogan te paguar makina eshte ne gjendje te mir dhe shum e paster dhe ekonomike konsumi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mazda 6

  €4,100

  2006' Mazda 6

  I skaduar20 Prill 2019, Tiranë

  Benzinë 110000 km  Automatike  

  Mazda 6 Viti 2006 motor 2.0 benzine KAMJE AUTOMATIKE 4×4 ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ME PULT Komanda ne timon DRITA KSENO ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mazda 3

  €2,500

  2004' Mazda 3

  I skaduar31 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë  Mekanike  E kuqe 

  Me impiant gazi ,, impiant muzike 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mazda 6

  €6,900

  2010' Mazda 6

  I skaduar24 Mars 2019, Tiranë

  2200 cc, Naftë 178542 km  Mekanike  E zezë 

  Mazda 6 Viti 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR motor 2.2 nafte KAMJE MANUAL 6 MARSHE, KONDICIONER, pilot automatic, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj