Gjeni Makinat 

Mazda

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Mazda 6

  €3,900

  2003' Mazda 6

  I skaduar11 Qershor 2018, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Automatike  

  MAZDA 6,2.0 BENZINE GAZ,VITI 2003,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMA,SEDILE KAMOSH,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,HAPJE MBYLLJE ME PULT,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,DISQE ALUMINI,GOMA 80%,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,10 muaj e perdorur ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda 2

  €3,400

  2008' Mazda 2

  I skaduar10 Qershor 2018, Tiranë

  Benzinë 160000 km  Mekanike  

  MAZDA 2 1.3 BENZINE,VITI I 12 2008,KOMDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME MBYLLJE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,DISQE ALUMINI,GOMA TE REJA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,E SAPO ARDHUR NGA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda 5

  €6,000

  2008' Mazda 5

  I skaduar10 Maj 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 168000 km  Mekanike  E zezë 

  FULL Opsion, e prodhuar ne gjermani e blere ne Belgjike, e sapo ardhur me dogane te paguar. 7 vendeshe , (mund ta regjistosh edhe 4 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mazda 6

  €3,500

  2003' Mazda 6

  I skaduar24 Prill 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 210000 km  Mekanike  Gri 

  Mazda 6 nafte motorr 2000 cc nafte makina eshte ne gjendje shume te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda CX-7

  €9,800

  2008' Mazda CX-7

  I skaduar5 Prill 2018, Tiranë

  2300 cc, Benzinë 135000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte shum e mbajtur nga ana xhenerike gjithashtu edhe tapiceria(me liber sherbimesh). Impianti i gazit LOVATO montuar tek distribuc Lovatos ne Sukth me 2 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mazda 2

  €3,280

  2005' Mazda 2

  I skaduar4 Prill 2018, Elbasan

  Benzinë 100000 km  Automatike  Blu 

  Shitet mazda 2 viti 2005motorr 1.4 benzine vetem me 103 mij km origjinale gje te cilen e verteton dhe libri i sherbimeve makina eshte gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mazda BT-50

  €1,400

  2005' Mazda BT-50

  I skaduar10 Janar 2018, Përmet

  200 cc, Naftë 1400 km  Mekanike  E zezë 

  Makin ne gjendie perfekte shitet per arsye personale 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mazda 6

  €3,899

  2006' Mazda 6

  I skaduar11 Dhjetor 2017, Kavajë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar Cmimi i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mazda 5

  €4,700

  2007' Mazda 5

  I skaduar18 Nëntor 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 172000 km  Mekanike  Blu 

  Makina ka ardhe ne dhjetor te vitit 2016 dhe eshte ne gjendje te mire dhe I ka dokumentat te paguara deri ne janar .Ka 7 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mazda B Series

  €6,400

  2006' Mazda B Series

  I skaduar17 Nëntor 2017, Fier

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje te regullt punen shum Mir me klima me dogan 4x4 makina ka 4 dryer makina eshte e gatshme per cdo lloj ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj