Gjeni Makinat 

Mazda BT-50

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Mazda BT-50

  €6,700

  2007' Mazda BT-50

  I skaduar17 Gusht 2019, Fier

  Naftë 140000 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhinjerike.Me 148000 km te vetat qe nga fabrika e deri tani.Makina sapo ka ardhur ne shqiperi.E gatshme ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mazda BT-50

  €1,400

  2005' Mazda BT-50

  I skaduar10 Janar 2018, Përmet

  200 cc, Naftë 1400 km  Mekanike  E zezë 

  Makin ne gjendie perfekte shitet per arsye personale 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj