Gjeni Makinat 

Mazda MX-3

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Mazda MX-3

  €3,400

  2005' Mazda MX-3

  I skaduar20 Nëntor 2018, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Mazda 3, viti 2005. Motor 1.6 naft, shume ekonomike, shume e paster si brenda dhe jashte, kondicioner, komanda tek timoni, goma 60% te reja,tel 0694435323 ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj