Gjeni Makinat 

Mazda 323

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2000' Mazda 323

  €1,100

  2000' Mazda 323

  I skaduar29 Prill 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mos perdorimi me sherbime te bera goma te reja te sapo vena . Me kondicioner 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj