Gjeni Makinat 

Mazda 2

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Mazda 2

  €2,500

  2007' Mazda 2

  I skaduar8 Tetor 2019, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 175000 km  Automatike  E kuqe 

  Shitet Mazda2 Automatike Tronic, 1,4 Benzine viti 2007, letrat deri ne korrik 2020. Te gjitha sherbimet e bera, Air conditioner, CD komanda ne timon. Ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mazda 2

  €2,500

  2007' Mazda 2

  I skaduar1 Tetor 2019, Tiranë

  Benzinë 175000 km  Robotike  E kuqe 

  Shitet Mazda2 Automatike Tronic, 1,4 Benzine viti 2007, letrat deri ne korrik 2020. Te gjitha sherbimet e bera, Air conditioner, CD komanda ne timon. Ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda 2

  €3,800

  2008' Mazda 2

  I skaduar25 Prill 2019, Kavajë

  Naftë 140000 km  Mekanike  

  Shitet mazda 2 1.4 nafte 2008 euro 4 me dogan te paguar makina eshte ne gjendje te mir dhe shum e paster dhe ekonomike konsumi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mazda 2

  €3,200

  2004' Mazda 2

  I skaduar23 Shtator 2018, Durrës

  1400 cc, Naftë 112313 km  Automatike  Gri 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE .TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU MAKINAVE SHENAVLASH DURRES...SHITET ME FATURE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mazda 2

  €3,400

  2008' Mazda 2

  I skaduar10 Qershor 2018, Tiranë

  Benzinë 160000 km  Mekanike  

  MAZDA 2 1.3 BENZINE,VITI I 12 2008,KOMDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME MBYLLJE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,DISQE ALUMINI,GOMA TE REJA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,E SAPO ARDHUR NGA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mazda 2

  €3,280

  2005' Mazda 2

  I skaduar4 Prill 2018, Elbasan

  Benzinë 100000 km  Automatike  Blu 

  Shitet mazda 2 viti 2005motorr 1.4 benzine vetem me 103 mij km origjinale gje te cilen e verteton dhe libri i sherbimeve makina eshte gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mazda 2

  €3,500

  2004' Mazda 2

  I skaduar2 Korrik 2017, Durrës

  1400 cc, Naftë 143598 km  Automatike  Gri 

  Mazda model 2, viti 2004 motor 1.4 nafte, kondicioner, makine ne gjendje shume te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mazda 2

  €3,000

  2004' Mazda 2

  I skaduar9 Prill 2017, Durrës

  1300 cc, Benzinë 183715 km  Automatike  Gri 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU MAKINAVE SHENAVLASH DURRES...SHITET ME FATURE TVSH 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj