Gjeni Makinat 

Mazda 6

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Mazda 6

  €4,100

  2006' Mazda 6

  25 Prill 2020, Tiranë

  2000 cc, Benzinë 119323 km  Automatike  Blu 

  Mazda 6 Automat 2006 benzin +gaz 2.0 ,me clima bi zona KOMANDA ne TIMON drita kseno, sedilje me ngrohje,full options 0682286019 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mazda 6

  €3,000

  2004' Mazda 6

  I skaduar27 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  SHITET MAZDA 6 ... VITI 2004 ... KAMBIO MANUALE ... NAFTE 2.0 ... XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ... TAPICERI LEKURE+COPE ... DVD/NAVIGATOR ... KONDICIONER FUNKSIONAL ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mazda 6

  €3,800

  2007' Mazda 6

  I skaduar6 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  Blu 

  MAZDA 6 2.0 NAFTE VITI 2007 NGJRE BLU ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER . 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mazda 6

  €5,700

  2010' Mazda 6

  I skaduar31 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Mazda 6 sport 2.2 NAFT 2010 Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mazda 6

  €2,900

  2003' Mazda 6

  I skaduar14 Maj 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  

  Shitet mazda 6 portobagazh, viti 2003, motorr 2.0 benzine plus gaz i shenuar ne leje, klima, airbag, abs, srs, mbyllje qendrore, audio cd, kamera parkimi, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mazda 6

  €3,400

  2003' Mazda 6

  I skaduar27 Prill 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  MAZDA 6 NAFTE 2, 0 NAFTE gjendje shume te mire teknike e xhenerike me letra deri ne gusht cmimi i diskutueshem per me shume kontakto ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mazda 6

  €4,100

  2006' Mazda 6

  I skaduar20 Prill 2019, Tiranë

  Benzinë 110000 km  Automatike  

  Mazda 6 Viti 2006 motor 2.0 benzine KAMJE AUTOMATIKE 4×4 ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ME PULT Komanda ne timon DRITA KSENO ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mazda 6

  €6,900

  2010' Mazda 6

  I skaduar24 Mars 2019, Tiranë

  2200 cc, Naftë 178542 km  Mekanike  E zezë 

  Mazda 6 Viti 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR motor 2.2 nafte KAMJE MANUAL 6 MARSHE, KONDICIONER, pilot automatic, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mazda 6

  €6,900

  2010' Mazda 6

  I skaduar22 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  E zezë 

  Mazda 6 Viti 2010 e SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR MOTOR 2.2 nafte (me zinxhir) KAMJE MANUAL 6 MARSHE FULL OPTIONS me kondicioner ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mazda 6

  €2,400

  2006' Mazda 6

  I skaduar18 Tetor 2018, Elbasan

  6000 cc, Naftë 240 km  Mekanike  Gri 

  Shitet per arsye mosperdorimi makina esht ne gjendje perfekte ska nevoj per asnje sherbim ju flm.whatsap viber. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj