Gjeni Makinat 

Mitsubishi

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2012' Mitsubishi Outlander

  €11,599

  2012' Mitsubishi Outlander

  28 Dhjetor 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E bardhë 

  Mitsubishi outlander 2.2cc nafte automat 2012 full opsion te gjitha sherbimet e bera makina eshte perfekte ne gjitha detajet tel 0684000325 Alternativ auto 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mitsubishi Outlander

  €4,100

  2006' Mitsubishi Outlander

  9 Dhjetor 2020, Fier

  Benzinë 170000 km  Mekanike  

  Cmimi 4100 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mitsubishi Colt

  €3,000

  2005' Mitsubishi Colt

  4 Dhjetor 2020, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 120000 km  Mekanike  

  Tagg : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL … 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mitsubishi L200

  €9,500

  2010' Mitsubishi L200

  29 Nëntor 2020, Tiranë

  Naftë 120000 km  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mitsubishi Outlander

  €8,500

  2010' Mitsubishi Outlander

  25 Nëntor 2020, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Automatike  

  MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 BENXIN AUTOMAT I SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE SAPOPAGUAR ME KM ORIGJIALE ME LIBER SHERBIMESH DISQE ALUMIN PASQYRA ME PALOSJE MARSHE … 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mitsubishi Outlander

  €5,300

  2005' Mitsubishi Outlander

  7 Nëntor 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 160000 km  Automatike  E gjelbër 

  Cmimi 5300€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Mitsubishi ASX

  €8,000

  2011' Mitsubishi ASX

  I skaduar27 Shtator 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 110000 km  Automatike  

  2011, 2.0 benzin/gaz shenuar ne leje, 116.000 km, kambio automat, marsha ne timon, 4x4 me 2 pozicione (4x4 auto dhe lock) klima automatike,drita xenon dhe … 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mitsubishi Pajero

  €8,300

  2008' Mitsubishi Pajero

  I skaduar15 Shtator 2020, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 160000 km  Automatike  

  Gaz benz Montero pajero Nativa shogun Rridoto 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mitsubishi Pajero

  €7,900

  2005' Mitsubishi Pajero

  I skaduar6 Shtator 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  Blu 

  (GALAXY,iphone,ipad,S3,S2,S1,Renault,Clio,Magane,Sharon,Seria 1,Seria 5,Seria 3,M Paket,AMG,Seria 7,BMW,GOLF,AUDI,MERCEDES BENZ,VOLKSWAGEN,ALFA ROMEO,OPEL,ASTRA,MOTORRA,BMW X1,BMW X3,BMW X5,BMW X6,e Zeze,Blu,AVANTGARDE,ELEGANCE,CLASSIC,VW,SONY,LCD,PLASMA,TV,LAPTOP,APARAT,USB,FOTO,Note,SHES,BLEJ,KERKOJ, MARR,QIRA,SAMSUNG,KAFE,FOTO,DVD,VIDEO PLAYER,AUTO,VETURA,OPEL,ASTRA,JEEP,ORA,SPORT,ELEKTRONIK,LG,TABLET,HTC,KOMBI,LED,MAKINA,DISQE,Automatike,Fener,Goma,Stopa,Pasqyra,Sedilie,KAMION,Rover,RANGE ROVER,VOGUE,SPORT,Manuale,PARFUM,FORMULA,FIAT,FORD,FOCUS,VW,TOYOTA,RAV 4,Nissan,Smart,MAZDA,KLIMA,HONDA,HYNDAI,KIA,SEAT,SEADOO,JETTA,TDI,KOMBI,KAMIONA,A6,A4,A3,DYER,DRITARE,SALLON,MINI Cooper,MP3,MP4,NAFTE,BENZINE,GAZ,DAS,LPG,CD,PDC,ESP,Gjermania,ItaliaAUTOMJETE,TOUCH,TAB,NOKIA,YARIS,COROLA,YAGO,GOLF+,CHRYSLER,KIPPER,DOGANUAR,PICKUP,VOLVO,DOGANE,GOMA,W204,W203,Bardhe,Golf,Golf 5,Golf 6,Golf 7,Touareg,Passat CC,Tiguan,Plastike,KOMPJUTER,ACER,%,mac,apple,Tablet,Audio,C220 C200 CGB,NDEROJ,AUTO,RANGE,ROVER,VETURE,TOURAN,VOLVO,Bateri,ML 350,ML … 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mitsubishi Pajero

  €4,700

  2000' Mitsubishi Pajero

  I skaduar9 Gusht 2020, Berat

  2500 cc, Naftë 250000 km  Mekanike  E zezë 

  Goma 90% pothuajse te reja ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike sherbime te sapo kryera vaj filtra gomina bateri te re me garanci … 

  Shto te të preferuarat