Gjeni Makinat 

Mitsubishi

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Mitsubishi L200

  €6,300

  2005' Mitsubishi L200

  9 Nëntor 2019, Fier

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhenjerike.Makina eshte e ardhur nga gjermania dhe ka km t vetat. Makina eshte e gatshme per cdo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mitsubishi Pajero

  €4,500

  2003' Mitsubishi Pajero

  20 Tetor 2019, Vlorë

  3200 cc, Naftë 138000 km  Mekanike  Gri 

  Makina ne gjendje shume te mire,ka ndejtur ne garazh,shitet per arsye mosperdorimi. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mitsubishi L200

  €6,900

  2005' Mitsubishi L200

  18 Tetor 2019, Fier

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Mitsubishi l 200 dakar shum i vecant ,makina esht ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo lloj prove .cmimi i disk. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mitsubishi Colt

  €4,500

  2009' Mitsubishi Colt

  22 Shtator 2019, Tiranë

  1300 cc, Benzinë  Automatike  E kuqe 

  Shitet Makine mitsubish colt benzine gaz. Impjanti i gazit i montuar ne Korrik(garanci 3 vjecare). Cdo sherbim i bere ne menyre te rregullt. Pa asnje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mitsubishi Outlander

  €15,000

  2008' Mitsubishi Outlander

  I skaduar17 Gusht 2019, Vlorë

  2000 cc, Naftë 42000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mitsubishi Outlander

  €5,800

  2004' Mitsubishi Outlander

  I skaduar16 Gusht 2019, Tiranë

  2400 cc, Benzinë 149000 km  Automatike  

  Makina eshte me klima,4 xhama elektrik, benzin/gaz motor 2.4, kambio automatike,AWD-4 goma aktive. E ardhur nga Zvicra me liber origjinal qe nga data e targimit ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mitsubishi Outlander

  €12,000

  2008' Mitsubishi Outlander

  I skaduar12 Gusht 2019, Korçë

  4000 cc, Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mitsubishi L200

  €7,500

  2005' Mitsubishi L200

  I skaduar17 Qershor 2019, Vlorë

  2500 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  Mitsubishi l200 2.5 makina eshte e zeze eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e gatshme per cfardolloj prove. Makina eshte me timon anglez 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Mitsubishi Outlander

  €12,000

  2014' Mitsubishi Outlander

  I skaduar7 Qershor 2019, Tiranë

  Benzinë 70000 km  Automatike  

  Mitsubishi outlander sport. 2013.Motori 2.0 benzin-gaz.Impianti lovato i vendosur ne sukth.Model- USA .I ngjashem me ASX. Por me i madh si strukture. E Vecante. Kambio ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mitsubishi Outlander

  €7,950

  2007' Mitsubishi Outlander

  I skaduar2 Qershor 2019, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Mitsubishi OUTLANDER 2.0 diesel 7 vende 4x4 E ardhur nga Zvicra ne fund te gushti 2018! Letra te paguara deri ne fund te gushtit 2019 ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj