Gjeni Makinat 

Mitsubishi Lancer

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1997' Mitsubishi Lancer

  €1,200

  1997' Mitsubishi Lancer

  I skaduar20 Gusht 2017, Korçë

  1290 cc, Benzinë  Mekanike  Gri 

  Ne gjendje shum te mire pasqyra elektike xhama elektike me letra te paguara deri ne korrik 2017 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Mitsubishi Lancer

  €1,200

  1997' Mitsubishi Lancer

  I skaduar28 Tetor 2016, Korçë

  1290 cc   Mekanike  

  Ne gjendje shum te mire pasqyra elektike xhama elektike me letra te paguara deri ne korrik 2017 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj