Gjeni Makinat 

Mitsubishi Space Star

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2001' Mitsubishi Space Star

  €2,000

  2001' Mitsubishi Space Star

  I skaduar16 Prill 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mitsubishi Space Star

  €2,000

  2004' Mitsubishi Space Star

  I skaduar4 Korrik 2018, Tiranë

  1600 cc, Naftë 210000 km  Mekanike  Gri 

  Mitsubishi Space star viti i prodhimit fundi 2004. Me nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Cmimi 2000 euro pak i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mitsubishi Space Star

  €1,800

  2002' Mitsubishi Space Star

  I skaduar21 Korrik 2017, Elbasan

  1300 cc, Benzinë 23500 km  Mekanike  Gri 

  Ne gjendje shume te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mitsubishi Space Star

  €2,800

  2004' Mitsubishi Space Star

  I skaduar1 Maj 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë 165000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj