Gjeni Makinat 

Mitsubishi Outlander

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2014' Mitsubishi Outlander

  €12,000

  2014' Mitsubishi Outlander

  7 Qershor 2019, Tiranë

  Benzinë 70000 km  Automatike  

  Mitsubishi outlander sport. 2013.Motori 2.0 benzin-gaz.Impianti lovato i vendosur ne sukth.Model- USA .I ngjashem me ASX. Por me i madh si strukture. E Vecante. Kambio ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mitsubishi Outlander

  €7,950

  2007' Mitsubishi Outlander

  2 Qershor 2019, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Mitsubishi OUTLANDER 2.0 diesel 7 vende 4x4 E ardhur nga Zvicra ne fund te gushti 2018! Letra te paguara deri ne fund te gushtit 2019 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mitsubishi Outlander

  €8,500

  2007' Mitsubishi Outlander

  I skaduar20 Mars 2019, Tiranë

  200 cc, Naftë 211000 km  Mekanike  Gri 

  Mitsubishi Outlander 2000 Nafte, kambio manuale. Letra dhe siguracion te paguara deri ne Shkurt 2020. Shitet ose nderrohet me makine me kamio automatike. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mitsubishi Outlander

  €6,000

  2006' Mitsubishi Outlander

  I skaduar23 Janar 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  

  Outlander, versioni Ralli Art. Ne gjendje shume te mire. Servise te rregullta. Rrip faze i ri. 4 goma te reja vendosur para nje muaji. Impiant ... 

  Shto te të preferuarat

 • €6,950

  2011' Mitsubishi Outlander

  I skaduar7 Janar 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Automatike  E zezë 

  Kondiconer, xhama elektrik, pasqyra elektrike, ABS+ESP, Radio CD, transmision 4x4. Taksa te paguara deri ne Gusht/2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mitsubishi Outlander

  €20

  2008' Mitsubishi Outlander

  I skaduar1 Janar 2019, Vlorë

  2000 cc, Naftë 41000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina është në gjendje shumë të mirë. Dor e parë e marrë nga fabrika me 0 kilometër. Paguar të gjitha detyrimet deri në fund të ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mitsubishi Outlander

  €7,300

  2006' Mitsubishi Outlander

  I skaduar1 Dhjetor 2018, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Automatike  

  shitet 2.4 benxine gaz kamjo automatike, klima,abs,super gjendje e ardhur nga gjermania,me dokumenta shqiptare 23/11/18 AA 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mitsubishi Outlander

  €4,500

  2003' Mitsubishi Outlander

  I skaduar27 Tetor 2018, Durrës

  2000 cc, Benzinë 169000 km  Mekanike  Gri 

  Dogana e paguar..4×4..benzin/gaz..xhama te zi origjinal..etj 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mitsubishi Outlander

  €3,800

  2003' Mitsubishi Outlander

  I skaduar1 Gusht 2018, Tiranë

  Benzinë 180000 km  Mekanike  

  MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 BENZINE,VITI 2003,KLIMA,4×4,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,XHAMA TE ZI NGA FABRIKA,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,GANXHE PER TERHEQJE,TE GJITHA SHERBIMET E BERA PERFSHI VAJ FILTRA FERROTA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mitsubishi Outlander

  €7,990

  2008' Mitsubishi Outlander

  I skaduar2 Gusht 2017, Berat

  2000 cc, Naftë 80000 km  Mekanike  Gri 

  Mitsubishi outlander 2.0 e 2008 kambio manuale 4x4 me buton me te gjitha sherbimet e bera e paperdorur ne shqiperi ,dhurat brenda cmimit dhe nje ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj