Gjeni Makinat 

Mitsubishi Grandis

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Mitsubishi Grandis

  €6,600

  2008' Mitsubishi Grandis

  I skaduar14 Janar 2018, Lushnjë

  2000 cc, Naftë 180000 km  Mekanike  Gri 

  Makinë në gjendje perfekte për çdo lloj prove..hyr në shqipëri korrik 2017.shitet për arsye emigrimi 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj