Gjeni Makinat 

Mitsubishi Carisma

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2000' Mitsubishi Carisma

  €1,350

  2000' Mitsubishi Carisma

  I skaduar2 Mars 2017, Elbasan

  1600 cc, Benzinë 251000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mitsubishi Carisma

  €1,900

  2001' Mitsubishi Carisma

  I skaduar5 Janar 2017, Fier

  4000 cc, Benzinë 223000 km  Mekanike  Blu 

  shes mitsubishi carisma benzin gaz impianti dixhital lovato, ne gjendje shum te mir mekanige xhenerike goma bateri vaj filtra te sapo nderuara makina eshte teper ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj