Gjeni Makinat 

Mitsubishi Pajero

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2000' Mitsubishi Pajero

  €4,600

  2000' Mitsubishi Pajero

  16 Maj 2019, Korçë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Mitsubishi Pajero Sport 2.5 turbo diesel 4x4 Viti 2000, 250 mije km origjinale Sallon lekure bezhe shum i paster, drita xenon, radio cd aux. Goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mitsubishi Pajero

  Të diskutueshme

  2000' Mitsubishi Pajero

  I skaduar4 Janar 2019, Berat

  2500 cc, Naftë 2300000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mitsubishi Pajero

  €4,000

  2000' Mitsubishi Pajero

  I skaduar17 Nëntor 2018, Korçë

  2800 cc, Benzinë  Mekanike  Blu 

  super gjendje. \r\nairbag\r\nkondicioner \r\nxham elektrik. 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mitsubishi Pajero

  €3,000

  1999' Mitsubishi Pajero

  I skaduar11 Nëntor 2018, Tiranë

  2800 cc, Naftë 140000 km  Mekanike  Blu 

  140.000 KM REALE E GATSHME PER CDO PROVE,\r\nMOTORR 2.8 DIESEL,\r\nGJENDJE SHUME E MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE\r\nCMIM I DISKUTUESHEM !! 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mitsubishi Pajero

  €2,800

  2002' Mitsubishi Pajero

  I skaduar16 Tetor 2018, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Shitet mitsubishi ne super gjendje gati per cdo prove motor 3.2 nafte makina eshte me taksa te paguara deri ne gusht 2019 shitet per arsye ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mitsubishi Pajero

  €5,300

  2002' Mitsubishi Pajero

  I skaduar18 Shtator 2018, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  SHITET MITSUBISHI PAJERO SPORT.VITI I PRODHIMIT 2002.4 X 4.MOTOR 2.5 DIEZEL.KLIMA,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL.SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA.DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE 07 2019.MAKINA ESHTE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mitsubishi Pajero

  €5,500

  2002' Mitsubishi Pajero

  I skaduar12 Qershor 2018, Fier

  3200 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye emigrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Mitsubishi Pajero

  €3,800

  1997' Mitsubishi Pajero

  I skaduar25 Shkurt 2018, Durrës

  2800 cc, Naftë 150000 km  Mekanike  Blu 

  Ne gjendje shum te Mir me letra deri ne dhjetor me timon angles me goma te reja. 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mitsubishi Pajero

  €6,000

  2001' Mitsubishi Pajero

  I skaduar10 Shkurt 2018, Durrës

  Benzinë 190000 km  Automatike  E zezë 

  PAJERO SPORT,,3,0 ,,,BENZINË+GAZ...AUTOMATIK,,,TAPICRI LEKURE BEZHE,,,AIERBAG,,,SRS,,ABS,,,DISQE ALUMINI 16 INC ME GOMA TE REJA,,,KONDISIONER,,,MJETI ESHTE ME LIBER SHERBIMI,,, 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Mitsubishi Pajero

  Të diskutueshme

  1997' Mitsubishi Pajero

  I skaduar15 Janar 2018, Kuçovë

  2800 cc, Naftë 140000 km  Automatike  Gri 

  Pa dokumenta 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj