Gjeni Makinat 

Mitsubishi ASX

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2012' Mitsubishi ASX

  €8,800

  2012' Mitsubishi ASX

  I skaduar31 Tetor 2017, Kukës

  Naftë 170000 km  Mekanike  E zezë 

  MITSUBISHI ASX 1.8 DIEZELL ABS ESP AIRBAG SERVO ESP KLIME RADIO CD VITI I PRODHIMIT NE FUND 2012 NE GJENDJE PERFEKTE ME TARGA GJERMANE MAKINA ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj