Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mitsubishi ASX

€8,200
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mitsubishi ASX 1.8 Nafte, 4WD Viti 11.11.2010, 4x4 me ridodo elektrike me 3 nivele: 4x2, 4x4 automatike dhe 4x4 me opsionin LOCK per terrene te veshtira “per ne male edhe per ne borre, akull”. I sapo ardhur nga Zvicra me dogane te Sapopaguar, futur ne Shqiperi me 20 Tetor 2022. KM orgjinale 149000, Liber Sherbimi, Disqe Aulumini, fikje ndezje ne trafik,Pasqyra me palosje, Xhama te zinje orgjinale, 4 xhama elektrik, Sendilje me ngrohje, 150 kuaj fuqi, Lares fenerash, Sensor parkimi mbrapa,sensor fshirese xhamash,drita kseno, Pilot Automatik, Klima,srs,radio, cd,aux,usb,Konsum minimal 5 litra/100km, 8 pale Goma: Verore edhe Dimerore,2 celsa,marke Japoneze. Gati per Targa. Çmimi 8200€ i diskutueshem!cel 0686720385

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 26 Tetor 2022
Support Ukraine