Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mitsubishi ASX

€6,900
2012' Mitsubishi ASX photo #1
2012' Mitsubishi ASX photo #2
2012' Mitsubishi ASX photo #3
2012' Mitsubishi ASX photo #4
2012' Mitsubishi ASX photo #5
2012' Mitsubishi ASX photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mitsubishi ASX 1.8 Nafte, 4WD Viti 11.11.2012, 4x4 me ridodo elektrike me 3 nivele: 4x2, 4x4 automatike dhe 4x4 me opsionin LOCK per terrene te veshtira “per ne male edhe per ne borre, akull”. I sapo ardhur nga Zvicra me dogane te Sapopaguar, motorri me zinxhir,futur ne Shqiperi me 4.03.2023. KM orgjinale 235000, Liber Sherbimi, 4 xhama elektrik, Sendilje me ngrohje, 150 kuaj fuqi,drita kseno, Pilot Automatik, Klima,srs,radio, cd,aux,usb,Konsum minimal 5 litra/100km, 8 pale Goma: Verore edhe Dimerore,2 celsa,marke Japoneze. Gati per Targa. Cmimi 7200 euro i diskutueshem.

Support Ukraine