Gjeni Makinat 

Mitsubishi

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Mitsubishi Outlander

  €7,300

  2006' Mitsubishi Outlander

  I skaduar1 Dhjetor 2018, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Automatike  

  shitet 2.4 benxine gaz kamjo automatike, klima,abs,super gjendje e ardhur nga gjermania,me dokumenta shqiptare 23/11/18 AA 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mitsubishi L200

  Të diskutueshme

  2003' Mitsubishi L200

  I skaduar20 Nëntor 2018, Vlorë

  2500 cc, Naftë 209000 km  Mekanike  Blu 

  Makina ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove Me krah te kundert anglez Dokumenta te paguara dhe te rregullta 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mitsubishi Pajero

  €4,000

  2000' Mitsubishi Pajero

  I skaduar17 Nëntor 2018, Korçë

  2800 cc, Benzinë  Mekanike  Blu 

  super gjendje. \r\nairbag\r\nkondicioner \r\nxham elektrik. 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mitsubishi Pajero

  €3,000

  1999' Mitsubishi Pajero

  I skaduar11 Nëntor 2018, Tiranë

  2800 cc, Naftë 140000 km  Mekanike  Blu 

  140.000 KM REALE E GATSHME PER CDO PROVE,\r\nMOTORR 2.8 DIESEL,\r\nGJENDJE SHUME E MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE\r\nCMIM I DISKUTUESHEM !! 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mitsubishi Outlander

  €4,500

  2003' Mitsubishi Outlander

  I skaduar27 Tetor 2018, Durrës

  2000 cc, Benzinë 169000 km  Mekanike  Gri 

  Dogana e paguar..4×4..benzin/gaz..xhama te zi origjinal..etj 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mitsubishi Pajero

  €2,800

  2002' Mitsubishi Pajero

  I skaduar16 Tetor 2018, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Shitet mitsubishi ne super gjendje gati per cdo prove motor 3.2 nafte makina eshte me taksa te paguara deri ne gusht 2019 shitet per arsye ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mitsubishi L200

  €5,000

  2000' Mitsubishi L200

  I skaduar13 Tetor 2018, Fier

  2500 cc, Naftë 180000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mitsubishi L200

  €9,300

  2010' Mitsubishi L200

  I skaduar7 Tetor 2018, Tiranë

  2500 cc, Naftë 280000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, Kupole, 2.5 TDI, Siguracion KASKO, dokumenta te paguara deri ne Maj-2019. Tel. 0672111918 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mitsubishi Pajero

  €5,300

  2002' Mitsubishi Pajero

  I skaduar18 Shtator 2018, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  SHITET MITSUBISHI PAJERO SPORT.VITI I PRODHIMIT 2002.4 X 4.MOTOR 2.5 DIEZEL.KLIMA,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL.SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA.DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE 07 2019.MAKINA ESHTE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mitsubishi L200

  €5,500

  2000' Mitsubishi L200

  I skaduar4 Shtator 2018, Gjirokastër

  2500 cc, Naftë  Mekanike  Blu 

  Shitet mitsubish l200.viti 2000 2.5 diesel turbo . Me dokumenta deri ne qeshor 2019 . Per me shum info. Nr tel 0695866774. Cmimi 5500€ 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj