Gjeni Makinat 

Mitsubishi

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €6,950

  2011' Mitsubishi Outlander

  I skaduar7 Janar 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Automatike  E zezë 

  Kondiconer, xhama elektrik, pasqyra elektrike, ABS+ESP, Radio CD, transmision 4x4. Taksa te paguara deri ne Gusht/2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mitsubishi Pajero

  Të diskutueshme

  2000' Mitsubishi Pajero

  I skaduar4 Janar 2019, Berat

  2500 cc, Naftë 2300000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mitsubishi Outlander

  €20

  2008' Mitsubishi Outlander

  I skaduar1 Janar 2019, Vlorë

  2000 cc, Naftë 41000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina është në gjendje shumë të mirë. Dor e parë e marrë nga fabrika me 0 kilometër. Paguar të gjitha detyrimet deri në fund të ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mitsubishi L200

  €6,600

  2003' Mitsubishi L200

  I skaduar21 Dhjetor 2018, Shkodër

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Mitsubishi L200 Motorr 2.5 TDI 4X4 Diesel Automatike 4 xhama elektrik Ne gjendje te shkelqyer Klime ne dy zona sobe Goma 100% Dogane te paguar ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mitsubishi Outlander

  €7,300

  2006' Mitsubishi Outlander

  I skaduar1 Dhjetor 2018, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Automatike  

  shitet 2.4 benxine gaz kamjo automatike, klima,abs,super gjendje e ardhur nga gjermania,me dokumenta shqiptare 23/11/18 AA 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mitsubishi L200

  Të diskutueshme

  2003' Mitsubishi L200

  I skaduar20 Nëntor 2018, Vlorë

  2500 cc, Naftë 209000 km  Mekanike  Blu 

  Makina ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove Me krah te kundert anglez Dokumenta te paguara dhe te rregullta 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mitsubishi Pajero

  €4,000

  2000' Mitsubishi Pajero

  I skaduar17 Nëntor 2018, Korçë

  2800 cc, Benzinë  Mekanike  Blu 

  super gjendje. \r\nairbag\r\nkondicioner \r\nxham elektrik. 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mitsubishi Pajero

  €3,000

  1999' Mitsubishi Pajero

  I skaduar11 Nëntor 2018, Tiranë

  2800 cc, Naftë 140000 km  Mekanike  Blu 

  140.000 KM REALE E GATSHME PER CDO PROVE,\r\nMOTORR 2.8 DIESEL,\r\nGJENDJE SHUME E MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE\r\nCMIM I DISKUTUESHEM !! 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mitsubishi Outlander

  €4,500

  2003' Mitsubishi Outlander

  I skaduar27 Tetor 2018, Durrës

  2000 cc, Benzinë 169000 km  Mekanike  Gri 

  Dogana e paguar..4×4..benzin/gaz..xhama te zi origjinal..etj 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mitsubishi Pajero

  €2,800

  2002' Mitsubishi Pajero

  I skaduar16 Tetor 2018, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Shitet mitsubishi ne super gjendje gati per cdo prove motor 3.2 nafte makina eshte me taksa te paguara deri ne gusht 2019 shitet per arsye ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj