Gjeni Makinat 

Mitsubishi

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2001' Mitsubishi Pajero Pinin

  €3,300

  2001' Mitsubishi Pajero Pinin

  I skaduar15 Mars 2018, Fier

  Benzinë 190000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Mitsubishi Pajero Pinin 4X4- Sapo Ardhur nga Zvicra ( Me doganen e paguar). Me kondicioner. Goma te reja. Gjendje perfekte. Super gjendje. Nuk ka nevoje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1994' Mitsubishi L200

  €4,500

  1994' Mitsubishi L200

  I skaduar27 Shkurt 2018, Korçë

  2477 cc, Naftë 280000 km  Mekanike  

  Ne gjendje pune shume te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Mitsubishi Pajero

  €3,800

  1997' Mitsubishi Pajero

  I skaduar25 Shkurt 2018, Durrës

  2800 cc, Naftë 150000 km  Mekanike  Blu 

  Ne gjendje shum te Mir me letra deri ne dhjetor me timon angles me goma te reja. 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mitsubishi Pajero

  €6,000

  2001' Mitsubishi Pajero

  I skaduar10 Shkurt 2018, Durrës

  Benzinë 190000 km  Automatike  E zezë 

  PAJERO SPORT,,3,0 ,,,BENZINË+GAZ...AUTOMATIK,,,TAPICRI LEKURE BEZHE,,,AIERBAG,,,SRS,,ABS,,,DISQE ALUMINI 16 INC ME GOMA TE REJA,,,KONDISIONER,,,MJETI ESHTE ME LIBER SHERBIMI,,, 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mitsubishi L200

  €6,500

  2005' Mitsubishi L200

  I skaduar10 Shkurt 2018, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Okazion mitsubish l200 motorr2.5nafte ne gjendje shume te mire esapo ardhur nga gjermania me 187000 km te vetat me dogane te paguar cmimi 6500 euro ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Mitsubishi Pajero

  Të diskutueshme

  1997' Mitsubishi Pajero

  I skaduar15 Janar 2018, Kuçovë

  2800 cc, Naftë 140000 km  Automatike  Gri 

  Pa dokumenta 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mitsubishi Grandis

  €6,600

  2008' Mitsubishi Grandis

  I skaduar14 Janar 2018, Lushnjë

  2000 cc, Naftë 180000 km  Mekanike  Gri 

  Makinë në gjendje perfekte për çdo lloj prove..hyr në shqipëri korrik 2017.shitet për arsye emigrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mitsubishi Pajero

  €5,000

  2000' Mitsubishi Pajero

  I skaduar11 Janar 2018, Durrës

  2800 cc, Naftë 320000 km  Mekanike  

  Shitet ose nderrohet me makine te vogel me kambio automatike. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumentat te paguara deri ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mitsubishi Pajero

  €4,800

  2006' Mitsubishi Pajero

  I skaduar29 Dhjetor 2017, Tiranë

  2509 cc, Naftë 170000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire,kilometrat jane origjinal,sherbimet te sapo kryera,dhe goma te reja. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mitsubishi Pajero

  €5,000

  2002' Mitsubishi Pajero

  I skaduar25 Dhjetor 2017, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Mitsubishi Pajero Viti 2002 Motorr 2,8 nafte Kamjo automatike Klima automatike Sendilje me ngrohje dhe ftohje lekure te zeze, elektrike dhe me fryrje Timon druri ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj