Gjeni Makinat 

Mitsubishi

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2000' Mitsubishi L200

  €5,000

  2000' Mitsubishi L200

  I skaduar13 Tetor 2018, Fier

  2500 cc, Naftë 180000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mitsubishi L200

  €9,300

  2010' Mitsubishi L200

  I skaduar7 Tetor 2018, Tiranë

  2500 cc, Naftë 280000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, Kupole, 2.5 TDI, Siguracion KASKO, dokumenta te paguara deri ne Maj-2019. Tel. 0672111918 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mitsubishi Pajero

  €5,300

  2002' Mitsubishi Pajero

  I skaduar18 Shtator 2018, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  SHITET MITSUBISHI PAJERO SPORT.VITI I PRODHIMIT 2002.4 X 4.MOTOR 2.5 DIEZEL.KLIMA,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL.SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA.DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE 07 2019.MAKINA ESHTE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Mitsubishi L200

  €5,500

  2000' Mitsubishi L200

  I skaduar4 Shtator 2018, Gjirokastër

  2500 cc, Naftë  Mekanike  Blu 

  Shitet mitsubish l200.viti 2000 2.5 diesel turbo . Me dokumenta deri ne qeshor 2019 . Per me shum info. Nr tel 0695866774. Cmimi 5500€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mitsubishi L200

  €5,700

  2002' Mitsubishi L200

  I skaduar30 Gusht 2018, Kuçovë

  4000 cc, Naftë  Mekanike  E zezë 

  makina eshte ne gjendje shume te mire shitet per arsye emigrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mitsubishi L200

  €8,500

  2010' Mitsubishi L200

  I skaduar28 Gusht 2018, Durrës

  2000 cc, Naftë 1470000 km  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mitsubishi L200

  €15,000

  2006' Mitsubishi L200

  I skaduar20 Gusht 2018, Tiranë

  2500 cc, Naftë 81282 km  Mekanike  E zezë 

  Mitsubishi l200 ngjyra e zeze me targa shqiptare me kodicjoner ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike karroceri sportive 4+1 vende sendilje lekure,e porositur ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mitsubishi L200

  €6,000

  2004' Mitsubishi L200

  I skaduar17 Gusht 2018, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Shitet mitsubish l 200 viti 2004 e sapoardhur me dogane te paguar gjendje shume e mire nafte motorr2.5 4x4 cmimi 6000 euro i padiskutueshem per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mitsubishi Outlander

  €3,800

  2003' Mitsubishi Outlander

  I skaduar1 Gusht 2018, Tiranë

  Benzinë 180000 km  Mekanike  

  MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 BENZINE,VITI 2003,KLIMA,4×4,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,XHAMA TE ZI NGA FABRIKA,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,GANXHE PER TERHEQJE,TE GJITHA SHERBIMET E BERA PERFSHI VAJ FILTRA FERROTA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mitsubishi L200

  €12,500

  2009' Mitsubishi L200

  I skaduar8 Korrik 2018, Sarandë

  2500 cc, Naftë 109000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj