Find Cars 

Mitsubishi

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2005' Mitsubishi L200

  €7,500

  2005' Mitsubishi L200

  17 June 2019, Vlore

  2500 cc, Diesel 200000 km  Manual  Black 

  Mitsubishi l200 2.5 makina eshte e zeze eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e gatshme per cfardolloj prove. Makina eshte me timon anglez 

  Bookmark This

 • 2014' Mitsubishi Outlander

  €12,000

  2014' Mitsubishi Outlander

  7 June 2019, Tirane

  Petrol 70000 km  Automatic  

  Mitsubishi outlander sport. 2013.Motori 2.0 benzin-gaz.Impianti lovato i vendosur ne sukth.Model- USA .I ngjashem me ASX. Por me i madh si strukture. E Vecante. Kambio ... 

  Bookmark This

 • 2007' Mitsubishi Outlander

  €7,950

  2007' Mitsubishi Outlander

  2 June 2019, Fier

  Diesel 200000 km  Manual  

  Mitsubishi OUTLANDER 2.0 diesel 7 vende 4x4 E ardhur nga Zvicra ne fund te gushti 2018! Letra te paguara deri ne fund te gushtit 2019 ... 

  Bookmark This

 • 2000' Mitsubishi Pajero

  €4,600

  2000' Mitsubishi Pajero

  16 May 2019, Korce

  Diesel 200000 km  Manual  Green 

  Mitsubishi Pajero Sport 2.5 turbo diesel 4x4 Viti 2000, 250 mije km origjinale Sallon lekure bezhe shum i paster, drita xenon, radio cd aux. Goma ... 

  Bookmark This

 • 2001' Mitsubishi Space Star

  €2,000

  2001' Mitsubishi Space Star

  Expired16 April 2019, Tirane

  1900 cc, Diesel  Manual  Grey 

   

  Bookmark This

 • 2009' Mitsubishi Colt

  €3,700

  2009' Mitsubishi Colt

  Expired5 April 2019, Tirane

  Diesel 15000 km  Manual  

  Shitet makina e sapoardhur,km 189000 shum ekonomike,gjenje shum e mire,te gjitha sherbimet e kryra ne gjermani,rryp motorri me zingjir,kondisioner super,gjama elektrik,pasqyra elektrike,sensor drite,sensor shiu,bord compjuter,sistem ... 

  Bookmark This

 • 2014' Mitsubishi L200

  €12,000

  2014' Mitsubishi L200

  Expired29 March 2019, Tirane

  2500 cc, Diesel 94000 km  Manual  Grey 

   

  Bookmark This

 • 2007' Mitsubishi Outlander

  €8,500

  2007' Mitsubishi Outlander

  Expired20 March 2019, Tirane

  200 cc, Diesel 211000 km  Manual  Grey 

  Mitsubishi Outlander 2000 Nafte, kambio manuale. Letra dhe siguracion te paguara deri ne Shkurt 2020. Shitet ose nderrohet me makine me kamio automatike. 

  Bookmark This

 • 2005' Mitsubishi L200

  €7,300

  2005' Mitsubishi L200

  Expired24 February 2019, Fier

  Diesel 200000 km  Manual  

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhenjerike.Makina eshte e ardhur nga Austria.Ka 286355 km te vetat.Makina eshte e pajisur me liber sherbimi.Per me ... 

  Bookmark This

 • 2006' Mitsubishi Outlander

  €6,000

  2006' Mitsubishi Outlander

  Expired23 January 2019, Tirane

  LPG 200000 km  Automatic  

  Outlander, versioni Ralli Art. Ne gjendje shume te mire. Servise te rregullta. Rrip faze i ri. 4 goma te reja vendosur para nje muaji. Impiant ... 

  Bookmark This

Sell Your Car