Gjeni Makinat 

Mitsubishi Pajero Pinin

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2001' Mitsubishi Pajero Pinin

  €3,300

  2001' Mitsubishi Pajero Pinin

  I skaduar15 Mars 2018, Fier

  Benzinë 190000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Mitsubishi Pajero Pinin 4X4- Sapo Ardhur nga Zvicra ( Me doganen e paguar). Me kondicioner. Goma te reja. Gjendje perfekte. Super gjendje. Nuk ka nevoje ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj