Gjeni Makinat 

Mitsubishi Colt

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Mitsubishi Colt

  €3,700

  2009' Mitsubishi Colt

  I skaduar5 Prill 2019, Tiranë

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  Shitet makina e sapoardhur,km 189000 shum ekonomike,gjenje shum e mire,te gjitha sherbimet e kryra ne gjermani,rryp motorri me zingjir,kondisioner super,gjama elektrik,pasqyra elektrike,sensor drite,sensor shiu,bord compjuter,sistem ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,200

  2004' Mitsubishi Colt

  I skaduar29 Qershor 2018, Tiranë

  1200 cc, Benzinë  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shum te mir 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mitsubishi Colt

  €2,200

  2005' Mitsubishi Colt

  I skaduar11 Qershor 2018, Tiranë

  Benzinë 170000 km  Mekanike  

  MITSUBISHI COLT 1.3 BENZINE,VITI 2005,KAMBJO MANUALE,KONDICIONER,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,ME LIBER SHERBIMESH,GOMA 80%,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mitsubishi Colt

  €5,000

  2006' Mitsubishi Colt

  I skaduar21 Nëntor 2016, Durrës

  1500 cc, Naftë 174478 km Gri 

  Mitsubishi Colt viti 2006 motor 1.5 nafte,klima 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj