Gjeni Makinat 

Seat

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2001' Seat Ibiza

  €1,400

  2001' Seat Ibiza

  10 Nëntor 2019, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Mekanike  

  Shitet Seat Ibiza, viti 2001, motor 1.4 benzine, 5 dyer. Makina eshte ne gjendje shum te mir pune. 

  Shto te të preferuarat

 • €2,000

  2001' Seat Leon

  30 Tetor 2019, Lezhë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 180000 km  Mekanike  

  Shitet seat leon 2001 1.4 benzin gaz 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Leon

  €4,500

  2006' Seat Leon

  25 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Seat Leon 2.0 TDI automatike ,4 dyer,143 kuaj fuqi,full option. Makina eshte ne nje gjendje shum te mire xhenerike dhe motorike.150.000 km origjinale.E ardhur ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Seat Leon

  €3,150

  2009' Seat Leon

  23 Tetor 2019, Tiranë

  Benzinë 10000 km  Mekanike  

  SEAT LEON VITI 2009 MOTOR 1.6 BENZINE. MAKINA KA 120 MIJE KM ORIGJINALE, E BLERE ME 0 KM. GOMA TE REJA, VAJ-FILTRA TE SAPOBERA. NUK ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2018' Seat Alhambra

  €29,500

  2018' Seat Alhambra

  9 Tetor 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 26000 km  Automatike  E zezë 

  Seat Alhambra, 6+1, automatic, 2.0, viti 2018 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Seat Ibiza

  €3,900

  2010' Seat Ibiza

  1 Tetor 2019, Tiranë

  Benzinë 110000 km  Mekanike  E bardhë 

  Seat Ibiza 1.4 benzine ,viti 2011 ne gjendje shume te mire , e pershtatshme per impjant gazi 100%, taksa ,kolaudim,siguracion te sapo prera . 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Seat Altea

  €8,500

  2013' Seat Altea

  29 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 95000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Seat Altea XL, viti 2013, kambio automatike+ndërrim marshi në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e bardhe-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,600

  2003' Seat Ibiza

  21 Gusht 2019, Tiranë

  1400 cc, Naftë 195000 km  Mekanike  Blu 

  Mak eshte eperdorur nga nji person ne gjendje shume te mire sherbimet te bera taksat ta paguara 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Seat Ibiza

  €5,800

  2010' Seat Ibiza

  I skaduar28 Qershor 2019, Fier

  Naftë 140000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Seat Ibiza 1.2 tdi viti 2010, km 147000, me tvsh te paguar. cmimi 5800 euro. ardhur me dt.06.06.2019 nga Firenze Itali. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Seat Ibiza

  Të diskutueshme

  2004' Seat Ibiza

  I skaduar29 Maj 2019, Elbasan

  1400 cc, Benzinë 140000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj