Gjeni Makinat 

Seat

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Seat Toledo

  €3,000

  2005' Seat Toledo

  25 Mars 2019, Durrës

  1900 cc, Benzinë 189000 km  Mekanike  Gri 

  Prodhimi dhjetor 2005 , Disqe alumini, kondicioner, 4 xhama elektrik, pasqyra elektrike,system frenimi ABS, xhamat mbrapa te zinj origjinal . Dokumenta te paguara deri Janar ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Seat Leon

  €5,800

  2010' Seat Leon

  16 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 100000 km  Mekanike  E zezë 

  Seat leon viti 2010 e sapoardhur, me letra deri ne janar 2020, me 109000 mije km, te gjitha sherbimet e kryera vaj filtra, etj. Full ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Seat Ibiza

  €6,900

  2013' Seat Ibiza

  3 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 45000 km  Automatike  E kuqe 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.2 benzine, kambio automatike, viti prodhimit 2013, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Seat Arosa

  €1,500

  1999' Seat Arosa

  4 Shkurt 2019, Durrës

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Shitet Seat Arosa nafte ne gjendje perfekte pune. Makina eshte shum e paster si nga jashte edhe nga brenda. Makina sapo ka ardhur nga Gjermania ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,200

  2005' Seat Ibiza

  6 Janar 2019, Tiranë

  Naftë 110000 km  Mekanike  

  Seat Ibiza 1.9 naft viti 2005 e sapo ardhur. Dhe e sapo targuar me letra per nje vit. mjeti ka gjendje perfekte ka gomat e ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,700

  2002' Seat Ibiza

  6 Janar 2019, Fier

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Me dogane te paguar. Motor 1.9 nafte. 182 mije KM. Viti 2002. Kambjo manuale 6+1. Klimatronik. Abs/Airbag. Xhama elektrike. Mbyllje qendrore pult 2 çelsa. Jo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Altea

  €4,700

  2006' Seat Altea

  I skaduar16 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 130000 km  Mekanike  E kuqe 

  ➡ Ardhur ne Dhjetor 2016 nga Belgjika. ➡ 138 000 km te vertetuara me liber belg dhe me kompjuter. ➡ Marshet 6+1 . ➡ Nafte, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Seat Arosa

  €1,100

  1999' Seat Arosa

  I skaduar12 Dhjetor 2018, Elbasan

  Benzinë 25000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Makina eshte ne qjendje shume te mire me letra deri vitin tjeter eshte super e paster nga Brenda edhe nga ana motorrike eshte me kondicioner ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Altea

  €5,300

  2006' Seat Altea

  I skaduar12 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  shitet seat altea motorr 2.0 nafte viti 2006 me dokumenta shqiptare te paguara makina esht me dvd navi kamera sendile mershini disqe alumini makina esht ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Seat Cordoba

  €3,700

  2009' Seat Cordoba

  I skaduar23 Tetor 2018, Tiranë

  Naftë 90000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorike dhe xhenerike ka motor golfi v me 92000 km origjinale e gateshme per cdo lloj prove nga ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj