Gjeni Makinat 

Seat Altea

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Seat Altea

  €4,300

  2006' Seat Altea

  12 Maj 2019, Lezhë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Seat altea 2.0 nafte Ne gjendje shum te mir Me Letra deri ne shkurt 2020 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Altea

  €4,700

  2006' Seat Altea

  I skaduar16 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 130000 km  Mekanike  E kuqe 

  ➡ Ardhur ne Dhjetor 2016 nga Belgjika. ➡ 138 000 km te vertetuara me liber belg dhe me kompjuter. ➡ Marshet 6+1 . ➡ Nafte, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Altea

  €5,300

  2006' Seat Altea

  I skaduar12 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  shitet seat altea motorr 2.0 nafte viti 2006 me dokumenta shqiptare te paguara makina esht me dvd navi kamera sendile mershini disqe alumini makina esht ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Altea

  €3,900

  2005' Seat Altea

  I skaduar17 Gusht 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  Gri 

  Seat Altea, 2005, 1.9 Nafte. 220,000 km origjinale.\r\nE sapo ardhur nga Italia, me dogane dhe dokumenta te rregullta.\r\nNe gjendje shume te mire motorike, xhenerike dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Altea

  €4,200

  2005' Seat Altea

  I skaduar20 Korrik 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  Gri 

  Seat Altea, 1.9 Nafte, 2005. E sapoardhur nga IT(Brescia), me dogane dhe dokumenta te rregullta. Me sherbime te sapokryera. Ne gjendje shume te mire motorike, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Altea

  €4,600

  2005' Seat Altea

  I skaduar30 Qershor 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 190000 km  Automatike  Gri 

  SHITET SEAT ALTEA KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2,0TDI EURO 4. OPSIONE: KAMBIO AUTOMAT SENSOR PARKIM PILOT AUTOMATIK KLIMA BUTONA NE TIMON 4XHAMA ELEKTRIK DISQE ALUMIN . ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Altea

  €4,400

  2006' Seat Altea

  I skaduar24 Maj 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 190000 km  Automatike  Kafe metalik 

  SHITET SEAT ALTEA KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2,0TDI EURO 4. OPSIONE: KAMBIO AUTOMAT SENSOR PARKIMI PILOT AUTOMATIK KLIMA BUTONA NE TIMON 4XHAMA ELEKTRIK DISQE ALUMIN . ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Seat Altea

  €4,000

  2004' Seat Altea

  I skaduar11 Prill 2018, Tiranë

  Naftë 150000 km  Mekanike  Gri 

  Okazion ! Tirane, shitet Seat Altea (monovolum), viti 2004, 1.9 TDI (naftë), 5 porta, ngjyrë gri e errët, kambio manuale, klima dixhitale, kasetofon origjinal me ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,900

  2005' Seat Altea

  I skaduar27 Janar 2018, Tiranë

  Naftë 140000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Seat Altea (monovolum), viti 2005, 2.0 TDI (naftë), 5 porta, ngjyrë gri metalizato, kambio manuale, klima dixhitale, kasetofon origjinal me komanda në timon, 10 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Altea

  €4,500

  2005' Seat Altea

  I skaduar30 Shtator 2017, Durrës

  1900 cc, Naftë 176000 km  Mekanike  Gri 

  Dogana e paguar.. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj