Gjeni Makinat 

Seat

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Seat Ibiza Seat ibiza 1.4 Nafte 3 Pistona

  €2,000

  2002' Seat Ibiza Seat ibiza 1.4 Nafte 3 Pistona

  I shitur20 Shtator 2018, Durrës

  1400 cc, Naftë 133000 km  Mekanike  E kuqe metalik 

  Seat ibiza 1.4 Nafte 3 Pistona.Manual Viti 2002.Makina Posedon Aribag..Abies..Kondisioner (ok) Xhama Elektrik..Pasqyra Elektrike..Radio CD Aux..Mbyllje Qendrore Me 2 Pulta..Motorrike..Xhenerike Estetike Super Gjendje Super Ekonomike..143.000 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Seat Alhambra

  €2,000

  2001' Seat Alhambra

  I skaduar14 Shtator 2018, Lezhë

  1900 cc, Naftë  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Seat Ibiza

  €2,700

  2004' Seat Ibiza

  I skaduar4 Shtator 2018, Tiranë

  1400 cc, Naftë 244000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet seat ibiza 1.4 nafte tdi , makina ne gjendje te mire motorrike dhe vizuale . Eshte nje makine shume ekonomike. Kamio manual , kondicioner. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Ibiza

  €2,300

  2006' Seat Ibiza

  I skaduar24 Gusht 2018, Durrës

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  Shes seat ibiza viti 2006 kamio manuale 1.4 naft makina ka vetem dogan te paguar e ardhur nga italia me kondicioner kilometra 200 mij 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Altea

  €3,900

  2005' Seat Altea

  I skaduar17 Gusht 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  Gri 

  Seat Altea, 2005, 1.9 Nafte. 220,000 km origjinale.\r\nE sapo ardhur nga Italia, me dogane dhe dokumenta te rregullta.\r\nNe gjendje shume te mire motorike, xhenerike dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1994' Seat Ibiza

  €500

  1994' Seat Ibiza

  I skaduar31 Korrik 2018, Fier

  1300 cc, Benzinë  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Seat Leon

  €4,700

  2008' Seat Leon

  I skaduar26 Korrik 2018, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  

  Seat Leon Benzin gaz viti 2008 benzin gaz impjanti landi renzo super gjendje 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Altea

  €4,200

  2005' Seat Altea

  I skaduar20 Korrik 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  Gri 

  Seat Altea, 1.9 Nafte, 2005. E sapoardhur nga IT(Brescia), me dogane dhe dokumenta te rregullta. Me sherbime te sapokryera. Ne gjendje shume te mire motorike, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Seat Cordoba

  €4,500

  2007' Seat Cordoba

  I skaduar11 Korrik 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 62000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte shume e mbajtur. Ka disa gervishtje ne anen e pasagjerit. Nuk eshte perdorur shume. Ka vetem 62 mije km. Xhama/pasqyra elektrike, airbag.Taksat e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Altea

  €4,600

  2005' Seat Altea

  I skaduar30 Qershor 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 190000 km  Automatike  Gri 

  SHITET SEAT ALTEA KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2,0TDI EURO 4. OPSIONE: KAMBIO AUTOMAT SENSOR PARKIM PILOT AUTOMATIK KLIMA BUTONA NE TIMON 4XHAMA ELEKTRIK DISQE ALUMIN . ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj