Gjeni Makinat 

Seat

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Seat Altea

  €3,900

  2005' Seat Altea

  I skaduar17 Gusht 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  Gri 

  Seat Altea, 2005, 1.9 Nafte. 220,000 km origjinale.\r\nE sapo ardhur nga Italia, me dogane dhe dokumenta te rregullta.\r\nNe gjendje shume te mire motorike, xhenerike dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1994' Seat Ibiza

  €500

  1994' Seat Ibiza

  I skaduar31 Korrik 2018, Fier

  1300 cc, Benzinë  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Seat Leon

  €4,700

  2008' Seat Leon

  I skaduar26 Korrik 2018, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  

  Seat Leon Benzin gaz viti 2008 benzin gaz impjanti landi renzo super gjendje 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Altea

  €4,200

  2005' Seat Altea

  I skaduar20 Korrik 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  Gri 

  Seat Altea, 1.9 Nafte, 2005. E sapoardhur nga IT(Brescia), me dogane dhe dokumenta te rregullta. Me sherbime te sapokryera. Ne gjendje shume te mire motorike, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Seat Cordoba

  €4,500

  2007' Seat Cordoba

  I skaduar11 Korrik 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 62000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte shume e mbajtur. Ka disa gervishtje ne anen e pasagjerit. Nuk eshte perdorur shume. Ka vetem 62 mije km. Xhama/pasqyra elektrike, airbag.Taksat e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Altea

  €4,600

  2005' Seat Altea

  I skaduar30 Qershor 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 190000 km  Automatike  Gri 

  SHITET SEAT ALTEA KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2,0TDI EURO 4. OPSIONE: KAMBIO AUTOMAT SENSOR PARKIM PILOT AUTOMATIK KLIMA BUTONA NE TIMON 4XHAMA ELEKTRIK DISQE ALUMIN . ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Seat Ibiza

  €3,000

  2004' Seat Ibiza

  I skaduar29 Qershor 2018, Tiranë

  3000 cc, Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte me impjant gazi e hedhur te eltoni autogaz me dy vjet garanci me depozit vaji , dokumenta te paguara sherbimet e bera me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Seat Ibiza

  €2,000

  2004' Seat Ibiza

  I skaduar13 Qershor 2018, Fier

  1200 cc, Benzinë  Mekanike  E bardhë 

  shitet per arsye emigrimi po ben 4 vjet qe jane dorezuar targat ka c'doganim nga grecce 2011 1.2 benzine 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Seat Cordoba

  €1,800

  2000' Seat Cordoba

  I skaduar13 Qershor 2018, Fier

  4000 cc, Benzinë 180000 km  Mekanike  

  Eshte makine e shkelqyer motori 1.4 me kodicjoner me ipjante gazi e edhur ne greqi po bene 6 muaj ipjsnti i edhur.super ne te gjitha ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Seat Ibiza

  €2,100

  2003' Seat Ibiza

  I skaduar6 Qershor 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 202000 km  Mekanike  Gri 

  Motorri 1.9 nafte Sedilet me ngroje Abs Airbag Pasqyrat me komande 3 porta Makina eshte ne gjendje shume te mire Motorrike dhe Xhenerike. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj