Gjeni Makinat 

Seat

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Seat Altea

  €4,700

  2006' Seat Altea

  I skaduar16 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 130000 km  Mekanike  E kuqe 

  ➡ Ardhur ne Dhjetor 2016 nga Belgjika. ➡ 138 000 km te vertetuara me liber belg dhe me kompjuter. ➡ Marshet 6+1 . ➡ Nafte, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Seat Arosa

  €1,100

  1999' Seat Arosa

  I skaduar12 Dhjetor 2018, Elbasan

  Benzinë 25000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Makina eshte ne qjendje shume te mire me letra deri vitin tjeter eshte super e paster nga Brenda edhe nga ana motorrike eshte me kondicioner ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Altea

  €5,300

  2006' Seat Altea

  I skaduar12 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  shitet seat altea motorr 2.0 nafte viti 2006 me dokumenta shqiptare te paguara makina esht me dvd navi kamera sendile mershini disqe alumini makina esht ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Seat Cordoba

  €3,700

  2009' Seat Cordoba

  I skaduar23 Tetor 2018, Tiranë

  Naftë 90000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorike dhe xhenerike ka motor golfi v me 92000 km origjinale e gateshme per cdo lloj prove nga ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Seat Cordoba

  €1,600

  2001' Seat Cordoba

  I skaduar10 Tetor 2018, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 150000 km  Mekanike  E zezë 

  Seat Cordoba 1.4 benzine viti 2001.dokumentat deri ne shtator 2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Ibiza

  €3,000

  2005' Seat Ibiza

  I skaduar4 Tetor 2018, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  SEAT IBIZA MOTORR 1.4 NAFTE SUPER EKONOMIK VITI 2004-2005 KM 163 MIJ MAMBIO MANUALE 5 R KLIMA DISQE 15 ALOMINI ME GOMA TE REJA DRITA ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,000

  2002' Seat Leon

  I skaduar29 Shtator 2018, Fier

  Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

  SEAT LEON. 1.9 NAFT. TDI. VITI 2002.KLIMA.ABS.SRS.5 DYER. DY CELSA. DISQE ALUMINI. ----ÇMIMI 2000 EURO.. JU MIRPRESIM NE FIER.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Seat Alhambra

  €4,800

  2006' Seat Alhambra

  I skaduar23 Shtator 2018, Durrës

  1900 cc, Naftë 246865 km  Mekanike  Gri 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE MOTORR 1,9 NAFTE 4*1 ULSE SEDILE .TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Seat Toledo

  €3,500

  2005' Seat Toledo

  I skaduar23 Shtator 2018, Durrës

  1900 cc, Benzinë 180 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Seat viti Prodhimi Dhjetor 2005 , Disqe alumini, kondicioner, 4 xhama elektrik, pasqyra elektrike,system frenimi ABS, xhamat mbrapa te zinj origjinal . Dokumenta te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Seat Ibiza Seat ibiza 1.4 Nafte 3 Pistona

  €2,000

  2002' Seat Ibiza Seat ibiza 1.4 Nafte 3 Pistona

  I shitur20 Shtator 2018, Durrës

  1400 cc, Naftë 133000 km  Mekanike  E kuqe metalik 

  Seat ibiza 1.4 Nafte 3 Pistona.Manual Viti 2002.Makina Posedon Aribag..Abies..Kondisioner (ok) Xhama Elektrik..Pasqyra Elektrike..Radio CD Aux..Mbyllje Qendrore Me 2 Pulta..Motorrike..Xhenerike Estetike Super Gjendje Super Ekonomike..143.000 ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj